Prie serviso laukia gyvoje eilėje: džiaugiasi, kad nereikia išankstinių rezervacijų

 Prie serviso laukia gyvoje eilėje: džiaugiasi, kad nereikia išankstinių rezervacijų

„Dvigubas taškas“ turi apie 40 skirtingų alyvos rūšių, kurių specifikacijos skiriasi ir atitinka skirtingų automobilių gamintojų reikalavimus./„Dvigubo taško“ nuotr.

rinkosaikste.lt

Mažiau nei pusmetį Kėdainiuose veikianti automobilių filtrų ir alyvos ekspertų komanda jau spėjo užsitarnauti gerą vardą tarp klientų. „Dvigubo taško“ servisas ne tik siūlo platų alyvos ir filtrų pasirinkimą, bet ir leidžia automobilių vairuotojams greitai ir patogiai atlikti vieną svarbiausių periodinių automobilio priežiūros darbų. Nereikia net iš automobilio išlipti, nereikia ir išankstinės rezervacijos. Ir nebijokite – ilgai laukti eilėje taip pat nereikės, nes serviso meistrai sukasi kaip bitės. Viskas, ką jums reikės daryti – keliolika minučių pasėdėti savo automobilyje, kol juo rūpinsis specialistai. Ir viskas – susimojuosite iki kitų metų.

– Kiek alyvos rūšių galite pasiūlyti klientams?

– Mūsų visas veiklos principas pastatytas ant pamatinės idėjos, kad pas mus atvykęs žmogus pats neturi niekuo rūpintis.

Todėl šiuo metu jau turime apie 40 skirtingų alyvos rūšių, kurių specifikacijos skiriasi ir atitinka skirtingų automobilių gamintojų reikalavimus.

– Kokių gamintojų alyvą siūlote?

– Šiuo metu dirbame su keturiais alyvų tiekėjais, o jų pagrindinis yra „Midland“. Pastarosios Šveicarijos firmos produkcija yra populiariausia „Dvigubam taške“. Šio tiekėjo alyva vertinama ir klientų, ir automobilių specialistų, pavyzdžiui, „Subaru“ autorizuoti centrai Baltijos ir Skandinavijos šalyse naudoja išskirtinai tik „Midland“ alyvą.

Šiuo metu servisas dirba su keturiais alyvų tiekėjais, o jų pagrindinis yra „Midland“. Pastaroji Šveicarijos firma yra viena iš pačių populiariausių alyvos tiekėjų Lietuvoje./ „Dvigubo taško“ nuotr.

„Midland“alyvą Lietuvoje galima rasti jau 15 metų, o jos darbinės savybės yra visuotinai pripažįstamos, kaip vienos geriausių. Štai kasmet Palangoje vykstančiose 1006 kilometrų lenktynėse kelių ekipažų vairuotojai naudoja tik šią alyvą – ir tikrai nė vienas nesiskundė dėl jos savybių ar parametrų. Todėl mes labai didžiuojamės ir džiaugiamės, galėdami kėdainiečiams pasiūlyti šios aukščiausios klasės gamintojo alyvos. 

– O kokių gamintojų filtrus klientai gali rasti pas jus?

– Dirbame su ne viena filtrus tiekiančia įmone, šiuo klausimu esame labai lankstūs. Pagrindiniai tiekėjai ir produkcija yra iš Italijos, Rumunijos, Vokietijos ir, be abejo, Lietuvos.

AKCIJA!

„Dvigubas taškas“ lepina savo klientus ir skelbia akciją!

Nuo šiol perkant alyvą, alyvos filtrą gausite visiškai NEMOKAMAI!

Akcija truks iki kovo 31 dienos.

Filtrų tiekėjų turime daugiau nei alyvos tiekėjų. Taip yra todėl, kad ne visi tiekėjai turi mums reikalingą asortimentą.

Lietuvoje yra nemažai japoniškų automobilių, o kai kurie filtrų tiekėjai negali pasiūlyti pakankamo asortimento būtent šiems automobiliams. Tokia pati situacija ir su automobiliais iš USA.

Kai kurie kiti tiekėjai neturi žemės ūkio ar statybinės technikos filtrų, kiti, priešingai, specializuojasi tik sunkiosios technikos sektoriuje. Šis sektorius mūsų darbe taip pat užima labai svarbią vietą, tad reikia turėti pakankamą pasirinkimą.

Dvigubas taškas“ dirba su ne viena filtrus tiekiančia įmone. Pagrindiniai tiekėjai ir produkcija yra iš Italijos, Rumunijos, Vokietijos ir, be abejo, Lietuvos.

– Tad kiek skirtingų filtrų rūšių „Dvigubas taškas“ turi?

– Sunku pasakyti tiksliais skaičiais. Pradžioje turėjome gal apie 700 vienetų, tačiau plečiantis klientų ratui, filtrų įsigyti tekdavo daugiau ir įvairesnių.

Dabar vietoje jų turime mažiausiai 1000.

– Tad tikriausiai galima drąsiai sakyti, kad klientui, norinčiam pasikeisti alyvą ir filtrus, jais iš anksto pasirūpinti nereikia?

– Žinoma. Viskas, kas susiję su šiais dalykais – turime vietoje. Pasirinkimas daugiau nei pakankamas, tinkamą derinį rasime bet kokiam automobiliui. Vairuotojams tikrai nereikia patiems sukti galvos, aiškintis, kokių filtrų ir alyvos reikalauja jo automobilio gamintojas, kažkur važiuoti, pirkti arba dar blogiau – užsakinėti ir laukti, kol pristatys. Jam tereikia atvažiuoti, o viskuo pasirūpinsime mes.

„Dvigubo taško“ servisas ne tik siūlo platų alyvos ir filtrų pasirinkimą, bet ir leidžia automobilių vairuotojams greitai ir patogiai atlikti vieną svarbiausių periodinių automobilio priežiūros darbų.

– Ar galite klientams pasiūlyti nuolaidų?

– Be abejo. Mūsų klientai jau gali gauti „Dvigubo taško“ nuolaidų korteles. Jas pasiūlome visiems, kurie pas mus atvyksta pirmą kartą. Kortelę duodame nemokamai, joje, kaskart apsilankius pas mus, kaupiasi nuolaidos.

Šiuo metu turime 1000 vienetų nuolaidų kortelių, kurios laukia, kada bus išdalintos.

– Ar per šiuos pirmuosius darbo mėnesius jau sulaukėte kažkokių pastebėjimų iš klientų?

– Vis dar labai dažnai žmonės atvažiuoja nežinodami, kad mes dirbame gyvos eilės principu. Nustemba, kad pas mus nereikia iš anksto registruotis, laukti eilėje keletą dienų.

Nereikia ir automobilio palikti ir sukti galvos, kaip paskui keliauti namo ar į darbus.

Viską sutvarkome čia ir dabar. Klientas gali net neišlipti iš automobilio arba gali išgerti kavos ar arbatos mūsų įrengtame laukiamajame.

„Dvigubas taškas“ teikia šias paslaugas:

– transporto priemonių tepalo (alyvos) ir filtrų (oro, salono, tepalo, kuro) keitimas;

– pavarų dėžių alyvos, filtrų keitimas;

– platus filtrų, tepalų pasirinkimas žemės ūkio ir kitai specialiajai technikai;

– „Dvigubas taškas“ pavarų dėžės alyvos profilaktinį patikrinimą atlieka nemokamai;

– atsiskaityti už tepalų keitimą galima ir grynaisiais sumokant vietoje arba bankiniu pavedimu. „Dvigubas taškas“ yra PVM mokėtojas, tad už tepalų keitimą galima atsiimti ir PVM.

J. Basanavičiaus g. 89A, Kėdainiai, tel. 8 687 70 002, el. paštas info@dvigubastaskas.lt

2 Komentarai

  • „ar iš balos tas gražumas“ trečias o gal ir net ketvirtas straipsnis apie tą įmonę.

  • Sveiki,kodėl neatsakote į laiškus?pasitikrinkite pašto dėžutę.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video