Prie poliklinikos „Armedika“ kolektyvo prisijungė nauja šeimos gydytoja Laurita Jasiūnaitė!

 Prie poliklinikos „Armedika“ kolektyvo prisijungė nauja šeimos gydytoja Laurita Jasiūnaitė!

Laurita Jasiūnaitė.

„Atsimenu, dar pirmoje klasėje šeimos gydytoja pasiteiravo, kuo norėčiau būti užaugusi. Tuomet drąsiai atsakiau, kad kaip ir ji, noriu dirbti gydytoja bei suprasti, kaip padėti sergantiems žmonėms. Tada ji bandė atkalbėti, kad pasirinkus mediciną tektų labai ilgai mokytis. Tačiau per ateinančius dvylika metų negalėjau savęs įsivaizduoti kitoje srityje. Lygiai taip pat aiškus buvo ir rezidentūros pasirinkimas. Man svarbu stebėti, kaip pacientui sekasi, pritaikyti gydymą, ligų prevencijos metodus ir sukurti pagarba grįstus santykius“, – pasakoja šeimos gydytoja Laurita Jasiūnaitė.

Gydytoją labiausiai domina tai, kas sukelia daugiausia nepatogumų jos pacientams.  „Medicina nuolatos tobulėja, todėl privalai nesustoti mokytis. Šiuo metu daugiausia laiko skiriu gilindama žinias endokrinologijos bei nevaisingumo srityse ir, aišku, širdies bei kraujagyslių ligų prevencijoje ir gydyme, kadangi tai pagrindinė mirties priežastis.“

Gydytoja stengiasi nesusikoncentruoti į vieną problemą, o žvelgti plačiau.

„Savo darbe stengiuosi suprasti pacientą visapusiškai, o nesusitelkti į vieną nusiskundimą. Nors šeimos gydytojo darbe dažnai susiduriame su tomis pačiomis lėtinėmis ligomis, tačiau gydymas yra parenkamas individualiai priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tinkamo gydymo parinkimui svarbu išsiaiškinti ligą lėmusias priežastis, gyvenseną, nusistovėjusią paciento rutiną, gretutines ligas, gydymo istoriją, paveldimumą ir t.t. Tik visa tai įvertinus kartu su pacientu galime priimti jam tinkamą sprendimą“.

Gydytoja dalyvauja įvairiose konferencijose bei mokymuose, tačiau teigia, jog labiausiai tobulėja dirbdama.

„Labiausiai tobulėju kartu su savo pacientais. Susidūrusi su sudėtingais atvejais konsultuojuosi su kolegomis specialistais (kardiologais, hematologais, chirurgais ir kt.), ieškau naujų sprendimų būdų mokslinėje literatūroje“.

Primename, jog poliklinikoje „Armedika“ prisirašiusiems pacientams nemokamai teikiamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos, taip pat dirba antrinio lygio specialistai. Gydytoja priims vaikus ir suaugusius pacientus, todėl kviečiame visus norinčius prisirašyti pas šią gydytoją. Tapti šios gydytojos pacientais galite atvykę į poliklinikos registratūrą arba internetu https://armedikaklinika.lt/

Užs. Nr. 61

2 Komentarai

  • Stiprėk Armedika ir būk tikra medicinos paslaugas teikiančia sveikatos priežiūros įstaiga, vis labiau stiprėjančia jaunųjų medikų pajėgomis.

  • Graži Šeimos gydytoja.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video