Prie gydymo įstaigų įrengti pėsčiųjų takeliai, nuovažos

 Prie gydymo įstaigų įrengti pėsčiųjų takeliai, nuovažos

Kėdainių rajono savivaldybė skyrė lėšų šioms problemoms pašalinti, visus darbus įvykdė statybos bendrovė „Donersta“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Neįgaliesiems, mamoms su vaikais vežimėliuose, kitiems sunkiau judantiems asmenims Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro ir Kėdainių ligoninės aplinka tapo kur kas draugiškesnė – čia įrengti specialūs takeliai bei nuovažos. 

Sulaukė prašymų

Kėdainių rajono savivaldybė ir miesto seniūnija ne kartą sulaukė gyventojų prašymų spręsti judėjimo negalią turinčių asmenų problemas prie sveikatos priežiūros įstaigų.

Žmonės skundėsi, kad automobiliu atvykus prie gydymo įstaigų juos pasitinka kliūtys – neįveikiami šaligatvių borteliai, nepritaikyti neįgaliojo vežimėliui takeliai.

Kėdainių rajono savivaldybė ir miesto seniūnija ne kartą sulaukė gyventojų prašymų spręsti judėjimo negalią turinčių asmenų problemas prie sveikatos priežiūros įstaigų.

Aut. past.

Skyrė lėšų

Kėdainių rajono savivaldybė skyrė lėšų šioms problemoms pašalinti, visus darbus įvykdė statybos bendrovė  „Donersta“.

Bendrovė įrengė specialius takelius, užvažiavimus. Darbai atlikti labai operatyviai – per porą savaičių.

Džiaugiasi pokyčiais

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Audronė Rimkevičienė džiaugiasi pokyčiais prie gydymo įstaigų.

„Tikrai labai džiaugiamės, kad pas mus atvykę žmonės galės lengvai patekti į pastatą, galės patogiai su vežimėliais judėti aikštelėje.

Džiaugiamės įvykdytais darbais, jie buvo labai reikalingi ir naudingi“, – sakė A. Rimkevičienė.

Palengvina patekimą

Žmonės su įvairiomis sveikatos bėdomis dažnai atvyksta į gydymo įstaigas. Sunkiai vaikštantis Saulius džiaugėsi, kad takas ir nuovažos labai patogios įvairių poreikių žmonėms.

„Iškart pastebėjau, kad viskas nauja ir labai gražu. Išties labai patogu naudotis, o ir ačiū už tai, kad pagalvota apie tokius dalykus kaip nuvažiavimai. Juk tai labai svarbu žmonėms“, – šypsojosi Kėdainių gyventojas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video