Pricer.lt prekių palyginimas: Farm milk prieš Pilos 82 proc. riebumo sviestą. Kur pigiau ir kas geriau?

 Pricer.lt prekių palyginimas: Farm milk prieš Pilos 82 proc. riebumo sviestą. Kur pigiau ir kas geriau?

Lyginame “Farm Milk” ir “Pilos” (Parašyta „Pilos“, o pagaminta Lietuvoje?) 82 procentų riebumo sviestą ir bandome atrasti skirtumus.

🟠 Kainos

Kainas lyginsim mažiausias neakcines.

  • Maxima “Farm Milk” 82 proc. riebumo sviestas 180 g – 1,33 Eur
  • Lidl “Pilos” 82 proc. riebumo sviestas 180 g – 1,33 Eur

Kaina tiek “Farm Milk”, tiek “Pilos” yra visiškai vienoda. Taigi, pirkdamas tokį sviestą Lidl nesutaupysi, bet gal Pilos netyčia bus lietuviškas?

🟠 Sudėtys

Žiūrime sudėtis – ar labai skiriasi. Nors Maxima gamintojo nedeklaruoja, bet veterinarinis numeris nurodo, kad gamintojas sutampa – tai ta pati SM „Mlekovita“ iš Lenkijos. Sudėtyje skirtumų nėra – grietinėlė, pasterizuota grietinėlė.

⚪ Maistingumo deklaracija 100 g

Maistingumo deklaracija 100 g yra visiškai vienoda.

  • Energetinė vertė 3068 kJ arba 746 kcal
  • Riebalų – 82 g, iš kurių sočiųjų riebalų – 54 g
  • Angliavandenių – 1 g, iš kurių cukrų – 1g
  • Baltymų – 1 g, druskos 0,02 g

🟠 Išvaizda, kvapas, skonis

Sudėtis ir energetika yra visiškai vienos – tas pats gamintojas. Atidarinėjam ir lyginam. Tiek “Farm Milk”, tiek “Pilos” spalva lengvai gelsva, kvapas malonus, pieniškas. Struktūra vientisa, pjaunant nesisluoksniuoja. Skonis saldaus pieno, lengvai tirpsta, nesigumuliuoja, nesivelia.

🟠 Vertinimas

Tai tas pats, to pačio gamintojo produktas tik su tinklų prekių ženklais, kaina vienoda, abiejų produktų kilmės šalis Lenkija, nepaisant, to, kad vienas tinklas bando įteigti, kad „Parašyta Pilos – pagaminta Lietuvoje“, prieš žodį pagaminta jiems reikėtų rašyti „matomai, galimai, kartais, prie progos, ne visada“. Bet abu produktai geri, kokybiški, todėl galite pirkti ten, kur patogiau.

1 Komentaras

  • dar gali būti,kai sviesto to jau 180gr už tą pačią buvusių 200gr kainą?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video