Prezidento ir pirmosios ponios kalėdinis sveikinimas

 Prezidento ir pirmosios ponios kalėdinis sveikinimas

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotr.

Mielieji, tylų ir šventą Kūčių vakarą susiburiame savo šeimose, tarp savo artimųjų, dalindamiesi laukimo ir išsipildymo džiaugsmu. Kartu su savo brangiausiais pasitinkame užtekančią šviesą – metų virsme grįžtančią Saulę ir epochų virsme užgimusį Kūdikį, nešantį ramybę visiems geros valios žmonėms.

Kūčių vakaro ramybėje ir tyloje širdimi jaučiame artumą su mūsų tėvais ir seneliais, taip pat ir su mūsų protėviais. Jų perduotas gražias tradicijas paliekame savo vaikams, kad ir jie, su meile jas puoselėdami, semtųsi stiprybės iš tautos praeities.

Jausdami tvirtą tarpusavio bendrystę tapsime dar stipresni – net ir siaučiant karams ar kitokioms negandoms. Drąsiai pasitikdami dabartį, kursime ateities Lietuvą, apie kurią svajojame.

Šviesos ir taikos Jūsų širdims ir Jūsų namams, brangūs tėvynainiai!

Tegul Kūčių vakarienės ramybė ir vienybė pasklinda iš namų į namus! Tepasiekia visus, kuriems reikia pagalbos ir šilumos. Telydi mus visus didelius ir mažus, žengiančius per metų slenkstį.

Džiaugsmingų šventų Kalėdų!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video