Prezidentas susitiko su krašto pramonės ir žemės ūkio sektoriaus atstovais

 Prezidentas susitiko su krašto pramonės ir žemės ūkio sektoriaus atstovais

Lietuvos Respublikos Prezidentūros kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.

Šiandien Kėdainiuose viešintis LR Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su krašto pramonės ir žemės ūkio sektoriaus atstovais.

Duodamas komentarą spaudai Prezidentas akcentavo, kad regionams dėmesio ir finansavimo reikia nuolat, o ne tik išskirtinėmis progomis ar tada, kai jau nutinka nelaimės.

„Nemalonus siurprizas iš paties ryto – sugriuvo tiltas, ir tai sukėlė pavojų gyventojams. Apie priežastis jau kalbėta, Lietuvos automobilių kelių direkcija buvo įsipareigojusi tiltą renovuoti, taisyti, galimas dalykas, kad buvo piktnaudžiauta ir sunkiasvore technika.

Tokių tiltų yra ir daugiau ir niekada negali žinoti, kada tokio pobūdžio nelaimė nutiks bet kur.

Kalbame, kad regionams reikia dėmesio, ir jiems reikia to dėmesio ne tik švenčių metu, o kas dieną“, – kalbėjo G. Nausėda.

Reziumuodamas susitikimą su žemės ūkio sektoriaus atstovais Prezidentas teigė, kad Kėdainiai visuomet buvo verslių ūkininkų kraštas ir norisi, kad taip ir liktų ateityje. Jis pridūrė, kad nėra gerai, jog kokybišką produkciją lietuviai eksportuoja į svečias šalis, kai tuo tarpu krašto žmonės perka ne tokias kokybiškas, tačiau neretai itin brangias prekes.

2 Komentarai

  • Sarmata,koc kokį konklietą ar konservą su agurku būt padėję ant stalo…Koks mūsų vaišingumas,gėda.

    • Va blin, kak zjbys, maną sciabūklyngas vanduo matau na stalasas padieta. Tas vanduo yr deug giariau a ni kotlietas ni agurkas. Yšgiary odną butyly ir sotus visą dyeną, vot. Maną mieras malodec!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video