Prekybos tinklai skelbia, kaip dirbs šventinėmis dienomis

 Prekybos tinklai skelbia, kaip dirbs šventinėmis dienomis

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

rinkosaikste.lt

Gražiausia pavasario šventė jau čia pat, į parduotuves plūsta pirkėjai, besiruošiantys šv. Velykoms. Prekybos centrų atstovai ragina kruopščiai planuoti šventinius pirkinius, į prekybos vietas atvykti su pirkinių sąrašu, laikytis atstumo ir naudotis savitarnos kasomis, šventinį apsipirkimą planuoti ne piko metu, kad nesusidarytų spūstys ir skelbia savo darbo laiką šventinėmis dienomis.

„Lidl“

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia tradicijas ir primena, kad pirmąją šv. Velykų dieną, balandžio 17-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Sprendimą nedirbti per Velykas „Lidl“ įgyvendins jau penktus metus iš eilės.

Dieną prieš Velykas, balandžio 16-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 18-ąją, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.

„Iki“

Velykų sekmadienį „Iki“ parduotuvės nedirbs, antrąją Velykų dieną, pirmadienį, jos dirbs įprastu grafiku.

„Per didžiąsias metų šventes norime suteikti jiems galimybę pailsėti ir praleisti laiką su šeima, todėl Velykų sekmadienį mūsų tinklo parduotuvės nedirbs. Pirkėjų patogumui, tiek šeštadienį prieš Velykas, tiek antrąją Velykų dieną parduotuvės dirbs kaip įprasta“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

„Norfa“

„Norfa“ dieną prieš Velykas, balandžio 16-ąją, dirbs iki 20 val., pirmąją Velykų dieną, balandžio 17-ąją – nedirbs, antrą Velykų dieną, balandžio 18-ąją, dirbs nuo 9 val.

„Maxima“

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai jau trečius metus pirmąją Velykų dieną ilsėsis. Balandžio 17 d., sekmadienį, visoje šalyje „Maximos“ parduotuvės nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs, kaip įprasta.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video