Prekybos centro aikštelėje išsiliejo dyzeliniai degalai

 Prekybos centro aikštelėje išsiliejo dyzeliniai degalai

Penktadienio pavakarę ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė vienam vyrui, kuris pasielgė pilietiškai ir informavo tarnybas, jog iš jo sugedusio automobilio išsiliejo nemažai degalų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienio pavakarę ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė vienam vyrui, kuris pasielgė pilietiškai ir informavo tarnybas, jog iš jo sugedusio automobilio išsiliejo nemažai degalų. Išsiliejusius dyzelinius degalus pjuvenomis ir dispergatoriumi ugniagesiai surinko.

Pranešė savininkas

Bendrajam pagalbos centrui apie incidentą pranešė pats automobilio savininkas.

16 val. 33 min. paskambinęs telefonu 112 vyras informavo, kad J. Basanavičiaus g. 93, prekybos centro „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje, iš jo sugedusio automobilio išbėgo daug degalų. Vyras prašė pagalbos juos nuvalyti.

Į įvykio vietą padėti vairuotojui buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Surinko operatyviai

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Buvo matyti didelė teršalų dėmė.

„Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ir atlikus žvalgybą, iš automobilio „Opel Vectra“ 5 m² plote buvo išsilieję dyzeliniai degalai.

Išsilieję teršalai surinkti panaudojus 10 kg sorbento ir 0,5 l dispergatoriaus. Apie įvykį buvo pranešta prekybos centro „Maxima XX“ apsaugai“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Eglė Ruchajienė.

Išsiliejusius teršalus stengiamasi surinkti kuo greičiau, kad jie nepadarytų žalos nei gyventojams, nei jų turtui, nei gamtai.

Aut. past.

Stengiasi kuo greičiau

Išsilieję teršalai – nemalonus, tačiau kartais neišvengiamas dalykas.

Į aplinką patenka iš nesandarių talpyklų išsiliejusios medžiagos, po eismo įvykių išsilieję degalai ar tepalai, kiti teršalai. Tokių ir panašių pranešimų ugniagesiai sulaukia vos ne kiekvieną mėnesį.

Tokiais atvejais Kėdainių mieste teršalų rinkti vyksta ugniagesiai gelbėtojai.

Išsiliejusius teršalus stengiamasi surinkti kuo greičiau, kad jie nepadarytų žalos nei gyventojams, nei jų turtui, nei gamtai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video