Prekybos centro aikštelėje išsiliejo dyzeliniai degalai

 Prekybos centro aikštelėje išsiliejo dyzeliniai degalai

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Buvo matyti didelė teršalų dėmė. Ją dar labiau buvo paskleidę kiti automobiliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į prekybos centro „Norfa“ automobilių stovėjimo aikštelę – pilietiški žmonės pranešė, kad nemenkame aikštelės plote išsilieję dyzeliniai degalai. Tiesa, apie nelaimę pranešė visiškai atsitiktiniai žmonės, o automobilio, iš kurio išbėgo degalai, aikštelėje jau nebuvo – jis pasišalino iš įvykio vietos.

Teršalus surinko ugniagesiai

Bendrajam pagalbos centrui apie incidentą pranešė į prekybos centrą apsipirkti atvykę žmonės.

13 val. 59 min. telefonu 112 paskambinęs žmogus pranešė, kad prekybos centro „Norfa“ Janušavos kaime automobilių stovėjimo aikštelėje iš automobilio išbėgo daug degalų.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius.

Dyzelinas surinktas 4 m² metrų plote. Išsilieję teršalai surinkti panaudojus 10 kg sorbento ir 0,5 l dispergatoriaus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Buvo matyti didelė teršalų dėmė. Ją dar labiau buvo paskleidę kiti automobiliai – teršalai buvo išvažinėti ratais.

„Priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms atvykus ir atlikus žvalgybą, iš nenustatyto automobilio stovėjimo aikštelėje buvo išsilieję degalų. 4 m² metrų plote surinktas dyzelinas. Išsilieję teršalai surinkti panaudojus 10 kg sorbento ir 0,5 l dispergatoriaus“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevčienė.

Teršalus ugniagesiams tenka rinkti kone kiekvieną mėnesį

Išsilieję teršalai – nemalonus, tačiau kartais neišvengiamas dalykas. Į aplinką jie kartais patenka iš nesandarių talpyklų, po eismo įvykių. Tokių ir panašių pranešimų ugniagesiai sulaukia vos ne kiekvieną mėnesį.

Tokiais atvejais Kėdainių mieste teršalų rinkti vyksta ugniagesiai gelbėtojai. Išsiliejusius teršalus stengiamasi surinkti kuo greičiau, kad jie nepadarytų žalos nei gyventojams, nei jų turtui, nei gamtai. Išsiliejus kurui būtina pranešti ugniagesiams gelbėtojams, savavališkai palikti įvykio vietos negalima.

1 Komentaras

  • Bled kaip reikia bausti tu supustu geldu stumdytous. Atvažiuoja kojkks į kiemą, pastato, ten kaip iš čiaupo bega. Čia beviltiški tai ndris. Tokie patys,kurie statybines medžiagas miškuose meti. Tundros. Kaip Uspaskiene.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video