Pranešė apie degantį namą, tačiau jokio gaisro nebuvo

 Pranešė apie degantį namą, tačiau jokio gaisro nebuvo

Penktadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Medininkų kaimą, mat gautas pranešimas, kad dega namas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Medininkų kaimą, mat buvo gautas pranešimas, kad dega namas. Tačiau atvykus nurodytu adresu paaiškėjo, kad nei šiame, nei aplinkiniuose kaimuose jokio gaisro nėra, o ką matė pranešėja – taip ir liko neaišku. Reiktų pažymėti, kad prieš kviečiant specialiąsias tarnybas įsitikintumėte, ar pagalbos tikrai reikia.

Pranešė moteris

18 val 22 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė moters skambučio, kuri pranešė, jog Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Medininkų kaimo Medininkų gatvėje, važiuojant nuo Krakių

Kėdainių link naujuoju keliu galimai dega namas.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos bei Krakių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Sutiko pranešėją

Vienas po kito sulėkė ugniagesių automobiliai. Buvo žvalgomasi ne tik nurodytoje Medininkų gatvėje, bet ir visame kaime.

Atvykus nurodytu adresu paaiškėjo, kad nei šiame, nei aplinkiniuose kaimuose jokio gaisro nėra, o ką matė pranešėja – taip ir liko neaišku./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Ugniagesiai sutiko ir pranešėją, kuri nurodė, kad tikrai matė liepsnas.

Ugniagesiai dar kartą išžvalgė kaimo sodybas, pakalbino gyventojus, tačiau jokio gaisro pastebėta nebuvo.

Ne melagingas

Tuomet buvo nutarta patikrinti gretimus kaimus – buvo nuvykta link Patranio kaimo.

Čia taip pat jokio gaisro nepastebėta. Atidžiai viską patikrinę ugniagesiai grįžo į komandas.

Beje, šis iškvietimas nebuvo traktuotas kaip melagingas, mat moteris tikrai tikino mačiusi liepsną.

„Degimo požymių nebuvo“, – trumpai apie įvykį pranešė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Kol tarnybos dirbo Medininkuose, kitų pranešimų sulaukta nebuvo. Reiktų pažymėti, kad prieš kviečiant specialiąsias tarnybas įsitikintumėte, ar pagalbos tikrai reikia.

Aut. past.

Reiktų įsitikinti

Dėl šio įvykio ant kojų buvo sukeltos išties nemenkos specialiųjų tarnybų pajėgos.

Ugniagesiai ir medikai gaišo savo brangų laiką. Laimei, tuo metu niekam neprireikė realios pagalbos.

Kol tarnybos dirbo Medininkuose, kitų pranešimų sulaukta nebuvo.

Reiktų pažymėti, kad prieš kviečiant specialiąsias tarnybas įsitikintumėte, ar pagalbos tikrai reikia. Kartais sugaišta ir viena minutė kitam žmogui gali kainuoti gyvybę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video