Policija sulaikė padegėją: ne kartą teistas, ieškotas už bandymą įsilaužti

 Policija sulaikė padegėją: ne kartą teistas, ieškotas už bandymą įsilaužti

Policijos nuotr.

rinkosaikste.lt, Kauno AVPK inf.

Sausio 31 d. Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė jaunuolį, kuris, kaip įtariama, Kėdainių geležinkelio stotyje tyčia padegė ten stovėjusį kavos aparatą. Vakar padegėjui skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.                                

Įtariama, kad kėdainietis (g. 1999 m.) sausio 23 d., apie 15.15 val., būdamas Kėdainių geležinkelio stoties, esančios S. Dariaus ir S. Girėno g. keleivių laukimo salėje, tyčia žiebtuvėliu padegė dezinfekciniu skysčiu suvilgytą tualetinį popierių ir numetė jį ten stovėjusio kavos aparato „LuceX2“ link.

Taip jaunas vyras visuotinai pavojingu būdu sunaikino svetimą turtą, o bendrovei padaryta turtinė žalai siekia apie 5 000 eurų.

Kėdainietis policijos pareigūnams gerai žinomas – ne kartą teistas už įvairias nusikalstamas veikas. Maža to, įtariama, kad šis kėdainietis sausio 31-osios naktį bandė įsibrauti į patalpas Minareto g. – visą valandą mėtė plytą į kavinės duris. Daugiau apie šį įvykį skaitykite straipsnyje „Nustatytas ir sučiuptas į „Radvilų sodą“ ketinęs įsibrauti asmuo“

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.     

1 Komentaras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video