Nustatytas ir sučiuptas į „Radvilų sodą“ ketinęs įsibrauti asmuo

 Nustatytas ir sučiuptas į „Radvilų sodą“ ketinęs įsibrauti asmuo

Antradienio rytą nustatytas ir sulaikytas naktį į miesto parko kavinę „Radvilų sodas“ ketinęs įsibrauti asmuo./„Radvilų sodo“ nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio rytą nustatytas ir sulaikytas pirmadienio naktį į miesto parko kavinę „Radvilų sodas“ ketinęs įsibrauti asmuo. Šis darbas – tai glaudaus Kėdainių rajono policijos komisariato ir Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbo vaisius. Vyrui teks aiškintis, kokiu tikslu valandą laiko plytą mėtė į vitrinines kavinės duris.

Įvykio priešistorė

Sausio 31 dieną 11 val. 31 min. policijoje buvo gautas pranešimas, kad prieš valandą, peržiūrint vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, pastebėta, jog Kėdainiuose, Minareto gatvėje, nepažįstamas vyras nakties metu į pastato vitrininį langą mėto plytą, galimai nori įsibrauti.

„Radvilų sodo“ kavinukės atstovė patikslino, kad asmuo nieko neapgadinęs pasišalino.

Šis darbas – tai glaudaus Kėdainių rajono policijos komisariato ir Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbo vaisius.

Aut. past.

Apie valandą

Kavinukės atstovai prašė neabejingų kėdainiečių pagalbos nustatant niekadėją – apsaugos kamerų vaizdo įraše buvo matyti, kaip pilietis kone valandą laiko stoviniuoja ir vaikšto aplink pastatą, ne kartą meta plytą į duris, vitrininį langą. Tačiau stiklas atlaiko, nedūžta.

Galimam įsibrovėliui savo piktų kėslų išpildyti nepavyksta. Asmuo pasišalina nežinoma linkme. Beje, bėgdamas pilietis dar pametė savo rožines ausines ir degtukų dėžutę.

Dėkoja

„Nepraėjo nė para ir mus pasiekė geros naujienos – vakar ryte surastas ieškomas asmuo! Ačiū visiems, o ypatingai Kėdainių policijos pareigūnams ir savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui. Jūsų greita reakcija ir profesionalumas labai greitai surado ieškomą asmenį“, – dėkojo „Radvilų sodo“ kolektyvas.

1 Komentaras

  • Nenustebsim sužinoję,kad seimo kanceliarijos atstovų prašymu jaunuolis testavo stiklų tvirtumą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video