Policija pradėjo tyrimą dėl buvusios Keleriškių mokyklos padegimo

 Policija pradėjo tyrimą dėl buvusios Keleriškių mokyklos padegimo

Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl rugsėjo 8-osios vakarą padegtos buvusios Keleriškių mokyklos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Policijos departamentas „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl rugsėjo 8-osios vakarą padegtos buvusios Keleriškių mokyklos. Padegėjui gresia dveji metai belangės.

Įtaria padegimą

„Rugsėjo 8 dieną, apie 20 val. 35 min., Kėdainių rajono Keleriškių kaime esančiame pastate kilo gaisras, kurio metu sudegė stogas, perdanga bei apdegė vidus. Įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų“, – informavo Policijos departamentas.

Prieš keletą metų taip pat sudegė šalia mokyklos buvęs rastinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi. Klėtyje jaunimas buvo įsirengęs kambarius, būdavo ten vos ne kas vakarą. Sudegus klėčiai jaunimui buvo leista rinktis buvusiame mokyklos pastate.

Aut. past.

Vietiniai – sukrėsti

„Rinkos aikštė“ pakalbino vietos gyventojus, kurie buvo sukrėsti tokio įvykio ramiame Keleriškių kaime.

Kaimo jaunimas pasakojo, kad pastaruoju metu šiame pastate jie nesirinkdavo.

„Prieš kokį mėnesį buvo įėję vaikai 6–7 metų, kurie ten truputį sujaukė, tai liepėm sutvarkyti, tačiau paaugliai ten pastaruoju metu nesilankė, nes visi būdavo kitoje vietoje“, – sakė vietos gyventojas Pijus Verikas.

Sudegė klėtis

Prieš keletą metų taip pat sudegė šalia mokyklos buvęs rastinis pastatas, vietinių vadinamas klėtimi. Klėtyje jaunimas buvo įsirengęs kambarius, būdavo vos ne kas vakarą.

Sudegus klėčiai jaunimui buvo leista rinktis buvusiame mokyklos pastate.

„Anksčiau jaunimas ten rinkosi, bet dabar tikrai nesilankė. Tikimės, kad padegėjas bus nustatytas ir atsakys už savo veiksmus“, – vylėsi vietos gyventojas.

Sudegė nepataisomai

Priminsime skaitytojams, kad Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie gaisrą Keleriškių kaimo Smėlio gatvėje gavo po 8 valandos vakaro. 

Skambinę žmonės pranešė, kad didelis pastatas dega atvira ugnimi, dūmai juntami kone visame kaime, girdisi šiferio pokšėjimas.

Į įvykio vietą išsiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės, Josvainių ir Dotnuvos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Degė stogas

Atskubėjus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms paaiškėjo, kad dega buvęs mokyklos pastatas. 

Pastato stogas jau degė atvira ugnimi. Ugniagesiai puolė gesinti statinį ir ieškoti jame žmonių. Laimei, žmonių viduje nebuvo. 

Gaisro metu stogas nudegė ir sukrito, sudegė dalis pastato, sudegė ir sulieti viduje buvę daiktai. Ugniagesiai vandenį į gaisravietę vežiojo iš Jaunimo gatvėje esančio hidranto.  

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video