Pėsčiųjų perėjas naujino ne tik dieną, bet ir sutemus

 Pėsčiųjų perėjas naujino ne tik dieną, bet ir sutemus

Kėdainių mieste prasidėjo pėsčiųjų perėjų atnaujinimo darbai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste vykdomas horizontalus gatvių ženklinimas – pėsčiųjų perėjų atnaujinimo darbai. Bus atnaujintos visos mieste esančios pėsčiųjų perėjos. Darbus numatoma baigti iki kito mėnesio vidurio. Tiesa, akylesni kraštiečiai pastebėjo, kad rangovas prieš pat rugsėjį stengėsi atnaujinti visas perėjas, esančias netoli mokymo įstaigų, buvo dirbama ne tik šviesiu, bet ir tamsiu paros metu.

Visame mieste

Miesto pėsčiųjų perėjų atnaujinimo darbus jau ne pirmus metus vykdo įmonė „Baltuvos projektai“.

Bendrovės darbuotojai pasakojo, kad dirbdami stengiasi neapsunkinti automobilių eismo, todėl iš pradžių nudažoma tik viena kelio pusė, o šiai nudžiūvus, dažoma kita.

Tuomet eismas būna draudžiamas viena puse apie valandą laiko, o automobiliams tenka važiuoti viena eismo juosta.

Iki kito mėnesio vidurio

Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vyr. specialistas Audrius Zubavičius „Rinkos aikštę“ informavo, kad objekto „Techninių saugumo priemonių įrengimas Kėdainių miesto seniūnijos keliuose ir gatvėse“ darbus rangovas atliks už 11 850,78 Eur.

Vyr. specialisto duomenimis, darbai tiek mieste, tiek miesto seniūnijai priklausančiuose kaimuose turi būti baigti iki 2022-10-18.

Akylesni kraštiečiai pastebėjo, kad rangovas prieš pat rugsėjį stengėsi atnaujinti visas perėjas, esančias netoli mokymo įstaigų, buvo dirbama ne tik šviesiu, bet ir tamsiu paros metu.

Aut. past.

Prioritetas – saugumas

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Arūno Kacevičiaus teigimu, eismo saugumas yra viena iš savivaldybės prioritetinių krypčių.

„Pėsčiųjų perėjos atnaujinamos kasmet. Perdažomi nusitrynę dažai. Visa tai daroma siekiant užtikrinti eismo dalyvių saugumą, todėl ir pėstiesiems, ir vairuotojams bus patogiau judėti mieste“, – sakė A. Kacevičius.

Gatvėse, kurios yra regioninių kelių dalis, – J. Basanavičiaus, Gedimino, S. Dariaus ir S. Girėno, Daukšos, Tilto ir Kauno, šiuos darbus atlieka įmonė „Kelių priežiūra“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video