Perrinktas Dotnuvos pagrindinės mokyklos direktorius

 Perrinktas Dotnuvos pagrindinės mokyklos direktorius

Dotnuvos pagrindinei mokyklai ir toliau vadovaus Rimantas Urbonavičius./A. Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dotnuvos pagrindinei mokyklai ir toliau vadovaus Rimantas Urbonavičius. Dar penkerių metų kadencijai išrinktas ilgametis mokyklos direktorius sakė jau ruošęsis išeiti, tačiau mokyklos bendruomenė jį skatino ir labai palaikė, tad – dar penkeri darbo metai jam priešaky.

„Laimėjau konkursą, pasitikėjo kolektyvas ir visa bendruomenė. Ruošiausi jau išeiti, bet mačiau, kad mokykla perspektyvi, dar bent septynerius metus ramiai galime darbuotis, tad, turėdamas sveikatos, dalyvavau konkurse ir rugsėjo pradžioje laimėjau konkursą dar penkeriems metams“, – pasidžiaugė R. Urbonavičius.

Pokyčiai negąsdina

Švietimo reforma, pokyčiai, kurių gausiai kasmet ateina į švietimo sistemą, direktoriaus, vadovaujančio mokyklai jau 39-erius metus, negąsdina. Juo labiau sako jis, ir anksčiau mokykla turėjo visokių iššūkių, visokių mokinių.

„Mokinių turime pakankamai ir sočiai, visokių, įvairių. Mes jau ir anksčiau turėjome įvairių vaikų, tad tos švietimo reformos, įtraukusis ugdymas mūsų negąsdina. Turėjome gerokai anksčiau trynukus, kurie turėjo autizmo spektro sutrikimą, mergaitę, kuri dabar jau užaugusi, ir dabar pabendraujame.  Tada dar apie tai niekas garsiai nekalbėjo, matėme, kad tie vaikai kitokie, bet integravome į bendruomenę“, – atsiminimais dalijasi R. Urbonavičius.

O dabar Dotnuvos pagrindinėje mokykloje yra trys ypatingi vaikai.

„Dabar turime šeštoką, priešmokyklinuką ir pirmokėlį.

 Žinoma, teko verstis per galvą, įrengti naujas erdves jiems, lanksčiai žiūrėti į jų ugdymą.

Priešmokyklinukas labai sunkiai pripranta naujoje vietoje, mama jį pasiima dešimtą valandą, tačiau jei jis ramiai nepabūna, aš jį pasiimu, pavedžioju, žuveles parodau, bendrauja jis su kolektyvu laukdamas mamos, yra labai mylimas.

Šeštokas super geras vaikas, iš „Aušros“ progimnazijos atėjęs.

Visos problemos yra išsprendžiamos, jei tik kalbame, bendraujame, jei tik tėvai noriai tariasi ir įsitraukia į vaiko ugdymą“, – įsitikinęs direktorius.

18 Komentarai

 • Valio sveikinu sobutilnika komunista – darbista. Vok kol padvėsi. Ilgiausių metų ilgiausių…

 • Jo

 • Šaunu tikrai geras direktorius

 • O ką jis ne žmogus? Ką jis išgert negali? Nepavydėkit pavyduoliai. Patys pasislėpę namuose geriat ir vaidinat šventuolius

 • Pempè pralošė, savo mokyklą užsidarė, tegu eina dirbti į krekenavą .

 • Pagal direktoriaus sutikimą po konkurso aišku kuom gyvena mokykla. Panašu, kad 20 amžiaus vidurys.

 • Kad į šitą postą išvis nebuvo kandidatų ir nebuvo jokio konkurso.Paprašė, kad pasiliktų dar vienai kadensijai ir sutiko. Norinčių nebuvo . Keista, kad mokykla dar išsilaikė taip ilgai ir direktorius netgi perspektyvą mato. Jei dar ir mokyklą uždarytų, išvis nykuma būtų.

 • Sesuo Urbonavičiaus kiek žinau sekretorę ar ten buhalterę daug metų dirbo, abu žentai vesdavo pamokas, gal ir toliau dirba, nenustebčiau. Šeimos UAB’as ne kitaip. Kur žiūri valdžia? Matyt turi labai labai gerą užnugarį, kitaip nesuprantu, kaip gali dar dirbti pažeidinėdamas įstatymus. Turbūt dažnai tenka vežti duoklę 😉

  • Nuo kada žentas negali dirbti mokytoju uošvio vadovaujamoje mokykloje? Kitas žentas jokių pamokų nevedė niekada, nenusišnekėkite. Nuo kada sesuo negali dirbti sekretore? Sekretorė, ne buhalterė, blogą informaciją susirinkote.

   • Vadovaujantis asmuo įdarbina savo gimines ir artimuosius, tada yra nepotizmas. Vyras direktorius, žmona valgykloje, sesuo sekretorė, vienas žentas dėsto , kitas žentas buvęs įgaliotinis ( korumpuotas)- akivaizdus nepotizmas. Direktorius lojalus tiems, kam reikia, užtat ir neliečia jo.

    • Tai, kad žmona valgykloje slaugos namuose, o ne mokykloje🤣ir prie ko žentas buvęs įgaliotinis? 🙄

 • Buvo konkursas, dalyvavo iš truskoxis kažkokia Pempė, bet šis buvo geresnis.

  • Pagarsėjęs kyšininkavimu, nepotizmu ir kitais „gerais“ darbais. Matomai kažkam gerai „tepa“. Sėkmės pribaigiant mokyklą!!!

 • Šaunuolis sveikuolis, palaiko vegetarus! Ir vaišnavus!

 • Kitas žentas (įgaliotinis) ūkvedžiu dirbo. Iki mokytojo nedatempė. O kuriko darbas iš vis prestižinis kiek girdėjau pas poną Urbonavičių. Pradinis „įnašas“ didesnis už atlyginimą:) o gal ir savi dirba, juk jam viskas galima. O mokyklą jau seniai nustekenta. Net anūkų pats nevedė į šią mokyklą, nors per kiemą pereiti. O tai parodo gerą mokyklos lygį.

  • Šiaip anūkus tėvai veda į mokyklą, o ne seneliai. Jei pastovėtumėte už mokyklos kampo, pamatytumėte geriau, kad anūkė ir dabar eina į šią mokyklą.

 • Viena anūkė gal ir eina, kiti nėjo. Labai uoliai gina įdarbinti giminės direktorių. Miestelis mažas, žmonės žino vieni apie kitus ir daug ką mato.

 • Jei taip puikiai žinote, kodėl anūkų nepriskaičiavote, kurie taip pat čia mokėsi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video