Pernaravos krašto ūkininkas kelią greideriuoja savo technika

 Pernaravos krašto ūkininkas kelią greideriuoja savo technika

Pernaravos seniūnijos Paaluonio kaimo gyventojams į pagalbą suskubo vietos ūkininkas Eugenijus Kasiulis, kuris su savo traktoriumi bei greideriu tvarko kelią./Rasos Miniotaitės-Kuznecovos nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šiuo metu žvyrkelių būklė turbūt netenkinta nė vieno gyventojo – žmonės keiksnoja kelius ir prašo imtis kokių nors priemonių. Štai tolimojo Kėdainių rajono Pernaravos seniūnijos Paaluonio kaimo gyventojams į pagalbą suskubo vietos ūkininkas Eugenijus Kasiulis, kuris su savo traktoriumi bei greideriu tvarko kelią.

Gyventojai pikti

Paaluonio gyventojai namus, darbus ir mokyklas pasiekia važiuodami rajoniniu keliu Leščiukai–Paaluonys–Pelutava su žvyro danga.

„Žinote, žmonės tikrai labai pikti. Jie sako, kad iš mūsų tyčiojamasi. Kelio būklė labai prasta. Kur mes tik nesikreipėm… Žadėjo tvarkyti, bet… kol kas nieko nesulaukiam.

Kelio kol kas negreideriuoja, bet neseniai pastatė ribojančius ženklus, kurie draudžia transporto judėjimą, kuris sveria daugiau nei dešimt tonų.

Ženklus pastatė – vadinasi, matė, kad kelias prastas. Tai keista, kad nesiima spręsti problemos“, – kalbėjo Paaluonio bendruomenės centro pirmininkė Rasa Miniotaitė-Kuznecova.

Šio krašto ūkininkui E. Kasiuliui trūko kantrybė ir jis pats sėdo į savo techniką, prisikabino greiderį ir kelią tvarko savomis jėgomis.

Aut. past.

Tvarko ūkininkas

Šio krašto ūkininkui E. Kasiuliui trūko kantrybė ir jis pats sėdo į savo techniką, prisikabino greiderį ir kelią tvarko savomis jėgomis.

„Ūkininkas ėmėsi iniciatyvos ir greideriuoja kelią savo jėgomis. Jam tiesiog trūko kantrybė. Labai prašome, sutvarkykite mūsų kelią, nes šiuo metu jis labai prastos būklės, o juk čia važiuoja ir lengvieji automobiliai, ir autobusai“, – paaiškino R. Miniotaitė-Kuznecova.

Tinkamas laikas

„Rinkos aikštei“ pasidomėjus, kokia situacija dėl žvyrkelių greideriavimo, Giedrė Čekavičienė,

AB „Kelių priežiūra“ Komunikacijos skyriaus vadovė, pabrėžė, kad keliai greideriuojami tik esant tinkamoms oro sąlygoms, mat kitaip keliui galima pakenkti.

 „Dėl žvyrkelių profiliavimo situacija yra tokia. Mes suprantame, kad vairuotojai susiduria su sudėtingomis sąlygomis, tačiau, kol ne visur išėjo įšalas, profiliuoti negalime, nes gadinama danga. Žvyrkelius profiliuosime vos tik bus tinkamos sąlygos“, – paaiškino kelininkų atstovė.

3 Komentarai

  • Šeta – Pakščiai irgi negrederuoja vos galima pravazuot pro ten

  • Ūkininkas žinomas puikiai ,geras žmogus ,bet jam kuro nepila ir jis kelių nevalo,čia tik prieš kameras ,šiaip keliai baisus ,savivaldybės grederiuoja su pakeltais peiliais ,mašinos nespeju tvarkyti ,ne aš vienas ,reikės sąskaitas už remontą nusiųsti Kėdainių sav.(Tai gal laikas išasfaltuoti,10 metu jau zadat ,nėra čia daug .Pavinkšniai -Pelutava 1,8km. Jakšiai -Paaluonys 4km)

  • išsiasfaltuok pats, pamatysi, kiek kainuoja. kai sumokėsi valstybei pusę lemo mokesčių- tada galėsi ir reikalauti. kas vertė ten gyvent jei taip nepatogu?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video