Pelėdnagių sankryžoje ir vėl susidūrė automobiliai

 Pelėdnagių sankryžoje ir vėl susidūrė automobiliai

Avarija įvyko tuomet, kai Pelėdnagių kaimo Pašilių ir V. Koncevičiaus gatvių sankryžoje į pagrindine gatve važiavusį 1982 metais gimusios vairuotojos vairuojamą „VW Passat“ rėžėsi iš šalutinės gatvės išvažiavęs 1985 metais gimusios vairuotojos vairuojamas „Citroen“.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą Pelėdnagių kaime būta nemenko eismo įvykio, kurio metu suknežinti du lengvieji automobiliai. Paaiškėjo, kad avarijos kaltininkė yra moteris, kuri, išvažiuodama iš šalutinės gatvės, nepraleido pagrindine gatve važiavusios kitos moters vairuojamo automobilio.

Išvažiavo iš šalutinio

Pirminiais policijos pareigūnų surinktais duomenimis, eismo įvykis įvyko rugpjūčio 19 d. apie 18.00 valandą.

Avarija įvyko, kai Pelėdnagių kaimo Pašilių ir V. Koncevičiaus gatvių sankryžoje į pagrindine gatve važiavusį 1985 metais gimusios vairuotojos vairuojamą automobilį „Citroen“ rėžėsi iš šalutinės gatvės išvažiavęs 1982 metais gimusios vairuotojos vairuojamas „VW Passat“.

Smūgio būta stipraus, mat pasatas užvažiavo ant žaliosios vejos ir dar nuvertė kelio ženklą, jam suknežintas šonas, citroenui – vairuotojo pusės šonas.

Medikų neprireikė

Į įvykio vietą buvo iškvieti policijos pareigūnai. Netrukus patikrintas abiejų vairuotojų blaivumas.

Smūgio būta stipraus, mat pasatas užvažiavo ant žaliosios vejos ir dar nuvertė kelio ženklą, jam suknežintas šonas, citroenui – vairuotojo pusės šonas.

Aut. past.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistės „Rinkos aikštę“ informavo, kad abiejų automobilių vairuotojos buvo blaivios, o medikų pagalbos joms neprireikė.  

Įvykio aplinkybes aiškinasi ir tikslina Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Prieš metus

Beje, reikėtų priminti, kad kone analogiška avarija šioje sankryžoje įvyko praėjusių metų gegužę.  Tuomet Pašilių ir V. Koncevičiaus gatvių sankryžoje į pagrindine gatve važiavusį 1999 metais gimusios vairuotojos vairuojamą automobilį „VW Golf“ rėžėsi iš šalutinės gatvė išvažiavęs 18-mečio vairuojamas „VW Passat“.

Smūgio anąkart irgi būta stipraus, mat pasatas apsisuko, jam suknežintas priekis, nulūžo galinis ratas, o golfui suknežintas keleivio pusės šonas, jis atsidūrė ant žaliosios vejos.

Nukentėjo vairuotoja ir keleivė

Tuomet eismo įvykio metu nukentėjo golfo vairuotoja ir 2006 metais gimusi keleivė, kuri sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės.

Abi nukentėjusios eismo įvykio dalyvės buvo pristatytos į gydymo įstaigą.

Atskubėję policijos pareigūnai sulaikė pasato vairuotoją, kuris, liudininkų teigimu, bandė šalintis iš eismo įvykio vietos.

O tam priežasčių vaikinas turėjo – jis neturėjo teisės vairuoti automobilį, be to, transporto priemonė buvo nedrausta privalomuoju draudimu, jam nebuvo atlikta privaloma techninė apžiūra.

3 Komentarai

  • Viska maciau, viska kameros uzfiksavo

    • Ir ką?

  • Svarbiausia viska maciau ir kameros uzfiksavo

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video