Pelėdnagių paplūdimys ir poilsio zona ruošiami vasaros sezonui

 Pelėdnagių paplūdimys ir poilsio zona ruošiami vasaros sezonui

Pelėdnagių kaime verda darbai. Šiame kaime esantis Ašarėnos tvenkinys ir jo aplinka ruošiama artėjančiam vasaros sezonui./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime verda darbai. Čia esantis Ašarėnos tvenkinys ir jo aplinka ruošiami vasaros sezonui. Tiesa, ruošiama ne tik poilsio zona, bet puošiasi ir visas kaimas – gėlynuose sodinamos gėlės.

Darbų netrūksta

Ruošiama ne tik poilsio zona, bet puošiasi ir visas kaimas – čia gėlynuose sodinamos gėlės./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Viešose erdvėse nupjovėme žolę, restauravome suolelius, pasodinome gėles, visiškai įrengėme Ašarėnos maudymvietę – privežėme smėlio, pakabinome tinklinio tinklą.

Žinome, kad vasarą į Pelėdnagius atvyks poilsiautojų iš viso Kėdainių rajono“, – atliktus darbus vardijo Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas.

Papuoš piešiniai

Pelėdnagių seniūnija bendradarbiauja su Kėdainių dailės mokykla. Dar šią vasarą ant Pelėdnagių maudymvietėje esančio statinio atsiras dailės mokyklos mokinių piešiniai.

„Tai graži mūsų draugystė. Tegul piešia vaikai. Bus ir jiems atrakcija, ir žmonėms įdomu. Ir vaizdas pasikeis, pagražės ta mūsų balta siena.

Pelėdnagių seniūnija bendradarbiauja su Kėdainių dailės mokykla. Dar šią vasarą ant Pelėdnagių maudymvietėje esančio statinio sienos atsiras dailės mokyklos mokinių piešiniai.

Aut. past.

O daugiau viskas kaip ir tvarkinga, gražu.

Labai džiaugiuosi mūsų jaunimu, kuris vakarus leidžia atnaujintame stadione. Nesibasto, nepridaro bėdų, o sportuoja, turiningai leidžia laisvalaikį“, – pasidžiaugė seniūnas. 

Papuošė gėlėmis

Pelėdnagių seniūnija savo žaliuosius plotus jau puošia gėlėmis. Jos sodinamos specialiai pastatytuose gėlynuose.

„Pelėdnagiuose gėlės pradėtos sodinti prieš savaitę. Nesamdome jokios įmonės, dirba mūsų

seniūnijos darbuotojai. Patys pasodiname, patys laistome, ravime, prižiūrime.

Gėlės jau pasodintos ties įvažiavimu į kaimą, taip pat sodinamos ir pačiame kaime. Pasodintos visuose kaimo kampeliuose, kaip ir žmonės buvo įpratę“, – dėstė E. Pagirskas.

Švęs šventes

Kėdainiečiai ir miesto svečiai taip pat kviečiami ir į atnaujintą Pelėdnagių stadioną.

Čia pastatyta nauja scena, įrengtos kėdės atsisėsti renginių žiūrovams. Nutiestos aikštelių dangos, pakloti takeliai ir takai.

Taip pat įrengta didelė krepšinio aikštelė, o šalia jos tinklinio aikštynas, treniruoklių aikštelė.

Stadionas tapo ne tik sporto renginių, bet ir bendruomenės susibūrimo vieta, mat čia bus švenčiamos šventės. Visų patogumui jau įrengtas ir tualetas.

1 Komentaras

  • nesuprantu MSV ir Babėnų pležo įrengimo. msv vandens mažai, šiltuoju metu- varlynas, babėnuose- buvusio sąvartyno ”sunka”. bet arčiau miesto 10 kartų didesnis juodkiškio ar dar didesnis bublių tvenkinys išvis iki Šėtos tęsiasi.. vandens daug, nors nesijaustų tokia stipri sysiuko konsentracija kaip ašarėnos tv. o va dviračių tako, ar kažkokio plezo nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video