Paskelbė „Lifosos“ laikinojo administratoriaus atranką

 Paskelbė „Lifosos“ laikinojo administratoriaus atranką

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

BNS inf.

Baigiantis sutarčiai su dabartine sankcionuotos Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ laikinąja administratore, pradedama naujo administratoriaus atranka, penktadienį pranešė Finansų ministerija.

Ministerija kreipėsi į Valdymo koordinavimo centrą (VKC) dėl atrankos inicijavimo. VKC atrinktus pretendentus pateiks ministerijai, o juos vertins speciali atrankos komisija.

Administratoriaus atranka inicijuota šią savaitę gavus Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) išvadą, kad tolesnis „Lifosos“ administravimas yra būtinas, nes įmonė išlieka su sankcionuotais asmenimis susijusių įmonių sąraše. 

Anksčiau skelbta, kad „Lifosos“ administravimo modelis iš esmės nesikeis, jos vadovybė ir toliau priims sprendimus, tačiau daliai jų ir toliau reikės rašytinio laikinojo administratoriaus pritarimo.

Ministerijos sutartis su dabartine administratore bendrove „Finance Guru“, kuri dirba kartu su partneriais „Zeta Law“, „Ernst & Young Baltic“, „EY Law“, „Grant Thornton Baltic“ bei „Domus Sola“, galioja iki gegužės 23 dienos.

2 Komentarai

  • Savus reikia įdarbint.

  • Tiltai griūna,bardakas,kur tik nepažiuri,o LIFOSA po padidinimo stiklu.Užkniso.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video