Pasikeis gydytojų sąjungos Kėdainių skyriaus pirmininkė

 Pasikeis gydytojų sąjungos Kėdainių skyriaus pirmininkė

Eglė KUKTIENĖ

Lietuvos gydytojų sąjungoje (LGS) – rinkimų metas. Vyko ne tik visos sąjungos pirmininko rinkimai, kurie šiemet išties nustebino ne vieną mediką. Iššūkį ilgamečiam LGS pirmininkui Liutaurui Labanauskui metė kraštietė, buvusi Kėdainių filialo pirmininkė Raimonda Augienė. Tiesa, Kėdainių filialui ji jau nebevadovauja – liko pavaduotojos pareigose. Kol kas nėra aišku, kas imsis vadovauti mūsų krašto filialui. Pareigų imtis ketino gydytoja G. Paškevičienė, tačiau „Rinkos aikštę“ informavo, kad sprendimą pakeitė.

Nuveikė daug

„Atsisakiau Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkės pareigų gegužės 11 dieną ir norėjau bei prašiau, kad kažkas kitas imtųsi šios veiklos“, – sako R. Augienė.

Jos teigimu, būdama LGS Kėdainių filialo pirmininke per kadenciją ji nuveikė gana daug, o ir pareigų, ir darbų buvo per akis.

„Labai smagu, kad kaip komanda galime pasidalinti atsakomybėmis ir darbais.

Kaip gerai, kai atsistoja žmonės šalia ir pasako „aš galiu tau padėti“.

Tiesiog, kai vienas apsiimi daug – ir finansus, ir komunikaciją, ir kultūrinę dalį, ir registracijas – yra visko per daug. Tad aš tas pamokas išmokau ir manau, kad bus geriau, kai komanda bus didesnė ir aprėps platesnį ratą darbų“, – vylėsi R. Augienė.

R. Augienė taip pat yra ir Kėdainių ligoninės ir PSPC Jungtinės profesinių sąjungų atstovybės pirmininkė, tačiau sakė, kad susirinkimo metu veikiausiai taip pat sakys norinti atsisakyti pirmininkavimo ir kitaip pasidalinti atliekamus darbus.

„Labai smagu, kad kaip komanda galime pasidalinti atsakomybėmis ir darbais. Kaip gerai, kai atsistoja žmonės šalia ir pasako „aš galiu tau padėti“.

R. Augienė

Pabandė

Lietuvos medikų bendruomenėje žinia, kad R. Augienė drįso mesti pirštinę ilgamečiam LGS vadovui L. Labanauskui, buvo išties stebinanti ir kiek netikėta. Socialiniame tinkle medikai džiaugėsi, kad apskritai atsirado kitas žmogus, norintis užimti šią vietą.

Pirmą kartą pabandžiusi kandidatuoti R. Augienė surinko trečdalį balsų ir, nors tiek neužteko, kad ji taptų naująja LGS pirmininke, toks rezultatas ir palaikymas ją labai padrąsino.

„Manęs paprašė, kad sutikčiau kandidatuoti. To prašė keletas miestų, keletas filialų – didelių medikų bendruomenių, tokių kaip Šiauliai, Panevėžys.

Tad ir neatsisakiau pabandyti.

Buvo drąsu ir labai džiaugiuosi, kad jie patys pasiūlė, kad pasitiki manimi. Tai, kad pirmą kartą išdrįsus kandidatuoti, sulaukiau trečdalio balsų, labai padrąsino ir pradžiugino. Tikrai jaučiuosi sulaukusi didžiulio palaikymo“, – neslėpė R. Augienė.

Ji pridūrė, kad tai, jog ji pasiryžo iškelti savo kandidatūrą, nereiškia, kad LGS yra kažkas negerai. Tiesiog kai kurie medikai nori kitokios vidinės ir išorinės komunikacijos, ir su šiuo akcentu kėdainietė medikė ir apeliavo į jų balsus.

„Kas bus toliau – nežinau. Išliksiu aktyvi, atstovausiu gydytojų interesams, ir nebūtina būti pirmininku, kad būtų galima kalbėti apie mūsų problemas.

Tiesa, susitikimo metu buvo siūlyta viceprezidentės pozicija, bet reikėtų keisti LGS įstatus, tada siūlyta atsakingojo sekretoriaus pozicija, tačiau ji yra nefunkcionuojanti.

Preliminariai nuspręsta, kad kito tarybos susitikimo metu bus svarstoma, ar siūlyti atsakingojo sekretoriaus poziciją ar kitus atsakingus darbus pasiūlyti“, – kalbėjo R. Augienė.

7 Komentarai

  • Paklausykit Tarybos posedzio iraso po pertraukos. Buvo neisjungtas mirkofonas ir tamulis liepe visiems balsuot kaio reikia, taip pat kalbejo apie Sviniaus itaka. Paklausykite visi?!!

  • Tamulis apie Švinių pradėjo kalbėti viskas įrašyta, jam turi būti apkalta visi girdėjo ir įrašė

  • Tamulis nuo šiandienos dirba su opozicija, pasiuntė darbiečius ir krašto sėkmę velniop 😀 visi tai matė akivaizdžiai.

  • O kas tas tamulis?
    Iškėlė kaip šudą ant šakių ir nukratys.

  • Sakot, Nijole sumaisys Valenta su sudais uz isdavyste?

  • Tamulis pats pradejo begiot kaip suo be vietos. Tai orie tomo, tai prie koncervu. Trinasi su visais, visiems geras. Slykstu. Bibulku mrras ir tiek. Vel gers visa vasara su babom sventese

  • Storuli,ar nebijai ,kad Valentas tave polkei priduos uz tokius komentarus???paklausk nilkos kodel balsavo pries Žmones,kurie nenori degalines?nusiš….jai ant tų rinkejų?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video