Parke suskambo kamerinė muzika (FOTOGALERIJA)

 Parke suskambo kamerinė muzika (FOTOGALERIJA)

Trečią jubiliejinės miesto šventės savaitgalį kraštiečiai palydėjo po truputį rudenėjančiame miesto parke, klausydamiesi kamerinės muzikos./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Pirmą rudens, o taip pat ir trečią jubiliejinės miesto šventės savaitgalį kraštiečiai palydėjo po truputį rudenėjančiame miesto parke, klausydamiesi kamerinės muzikos.

Sekmadienį miesto parko lankytojams skambius bei jausmingus muzikos garsus dovanojo festivalio „Capriccio“ atlikėjų – violončelių kvinteto „QuinCelli“: Tomo Ramančiūno, Lioniaus Treikausko, Dainiaus Misiūno, Rūtos Balčiūtės, Gaudo Krištaponio, kurie groja Nacionaliniame simfoniniame ir Lietuvos kameriniame orkestruose, o taip pat nuolat ieško naujų raiškos formų, skambėjimo spalvų ir sąskambių tyrumo, bei solistės Renatos Dubinskaitės – koncertinė programa.

Renginį, kvintetui sugrojus įžanginį kūrinį, pasisveikinimu pradėjo ir tolimesnę koncertinę programą pristatė kvinteto „QuinCelli“ narys L. Treikauskas.

„Būdami Kėdainiuose savo vidinėmis jausenomis ir atradimais norime pasidalyti ir su jumis taip, kad klausydamiesi mūsų atliekamos muzikos, pajustumėte tokį patį džiaugsmą, tokią pačią laimę, kuri ir mus kaskart aplanko, kuomet grojame Jums“.

L. Treikauskas

Dalijosi džiaugsmu ir laime

Daugiau nei prieš 20 metų pradėjęs savo koncertinę veiklą violončelių kvintetas, nuoširdžiai įsimylėjęs karalienę violončelę bei jos nuostabų tembrą, Kėdainių 650-ojo jubiliejaus proga dalijosi pasaulinės klasikos kūriniais.

„Būdami Kėdainiuose savo vidinėmis jausenomis ir atradimais norime pasidalyti ir su jumis taip, kad klausydamiesi mūsų atliekamos muzikos, pajustumėte tokį patį džiaugsmą, tokią pačią laimę, kuri ir mus kaskart aplanko, kuomet grojame Jums“, – pristatydamas kvinteto dainų repertuarą sakė L. Treikauskas.

Aktualūs kraštiečiams

Kėdainių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Genovaitė Gustytė pasidžiaugė, jog kamerinės muzikos žanro kūriniai yra mėgstami bei aktualūs ir mūsų krašto žmonėms.

2 Komentarai

  • Ko ziurovu nenufotkinot? Kiek ju buvo? 5 ? Koncertas sau? Pinigus svaistymas ir taskymas krizes metu.

  • ir matau,kad praradau.70-aisiais Karačeve,skaityk pirmąkart išgirdau violončelių atliekamą ,,Kamanės skrydį“ ir likau sužavėtas šio muzikos instrumento skleidžiama melodijos galia.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video