Pareigūnai gelbėjo po kelią besiblaškiusią moterį

 Pareigūnai gelbėjo po kelią besiblaškiusią moterį

Pareigūnai skubėjo į Paobelio kaimą, mat buvo gautas pranešimas po kelią besiblaškančią ir keistai besielgiančią moterį./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gegužės 28-ąją skubėjo į Paobelio kaimą, mat buvo gautas pranešimas apie po kelią besiblaškančią ir keistai besielgiančią moterį. Laimei, pravažiuojantys automobiliai moters nekliudė, o skubiai atvykę pareigūnai ją išsivežė, jai buvo suteikta socialinė pagalba.

Elgėsi neadekvačiai

Bendrasis pagalbos centras apie 17 valandą sulaukė pravažiuojančių asmenų pranešimo, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Paobelio kaime, rajoniniame kelyje Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai, moteris blaškosi po važiuojamąją kelio dalį, elgiasi neadekvačiai.

Į įvykio vietą pasiųstas arčiausiai tuo metu budėjęs policijos pareigūnų ekipažas.

Atvykę pareigūnai nurodytoje vietoje rado moterį. Ją įsodino į automobilį ir išvežė į policijos komisariatą.

Vėliau moteriai buvo suteikta socialinė pagalba.

Kiekvienas žmogus savo gyvenime yra patyręs dvasinių, socialinių sunkumų, kuriuos vienam įveikti – sudėtinga. Pastebėję skaudžių išgyvenimų sukrėstą artimą, kaimyną ar kolegą, turime ištiesti pagalbos ranką.

Aut. past.

Pranešė jaunuoliai

Paaiškėjo, kad pagalbą iškvietė atsitiktinai pro šalį važiavę jauni vyrai, kurie sunerimo dėl moters sveikatos būklės.

„Ji sėdėjo stotelėje, po to atsiklaupė, lyg meldėsi. Paskui pradėjo šūkauti, išbėgo į kelią, o čia juk nemažai automobilių važiuoja.

Gerai, kad nepalindo po ratais, bet elgėsi visiškai neadekvačiai, todėl mes privalėjome iškviesti pagalbą“, – kalbėjo jauni vyrai ir pabrėžė, kad operatyviai atvykę pareigūnai moterį išsivežė.

Pagalba yra

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad jeigu savo aplinkoje pastebėjote sušalusį žmogų, kuris neturi namų ar yra sutrikusi jo sveikatos būklė, geriausia kreiptis į Kėdainių bendruomenės socialinį centrą telefonu 8 655 64 322, nepamirštant nurodyti, kur pastebėjote asmenį. Centro specialistai iš karto nuvyks į nurodytą vietą.

Jei asmeniui reikia skubios pagalbos, jei kyla grėsmė jo sveikatai ar gyvybei – reikėtų skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kiekvienas žmogus savo gyvenime yra patyręs dvasinių, socialinių sunkumų, kuriuos vienam įveikti – sudėtinga.

Pastebėję skaudžių išgyvenimų sukrėstą artimą, kaimyną ar kolegą, turime ištiesti pagalbos ranką. Svarbiausia – nelikti abejingiems.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video