Pajieslio krašto moterys pažino indų kultūrą

 Pajieslio krašto moterys pažino indų kultūrą

Didžiausią įspūdį į renginį atėjusioms moterims paliko indų moterų papuošalai bei sarių puošnumas, mat visos turėjo galimybę ne tik jais pasigrožėti, bet ir pasipuošti bei trumpam pasijusti deivėmis./Organizatorių nuotr.

Kėdainių rajone bendruomenės ir kultūros žmonės organizuoja ne tik tradicinius renginius, bet ir pakviečia į visiškai nestandartines popietes susipažinti su kitų šalių kultūromis. Džiugu, kad tokie renginiai vyksta ne tik mieste, bet ir nedideliuose kaimeliuose. Štai Pajieslio krašto moterys neseniai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Indijos kultūra.

Sukvietė moteris

Pajieslio bendruomenės centro pirmininkė Irena Milerienė ir renginių organizatorė Rita Tamošaitienė žvarbią popietę kvietė moteris ateiti į Pajieslio daugiafunkcį centrą ir praleisti laiką kitaip nei įprasta.

„Džiugu, kad į kvietimą atsiliepė moterys ne tik iš Pajieslio, bet ir iš Meironiškių bei Kėdainių.

Jaukaus susitikimo metu įspūdžiais iš kelionės po Indiją dalijosi pajiesliškė Brigita Feruz Muratov.

Brigita su šeima, kurioje auga 6-erių ir pusantrų metų sūnūs, net 4 mėnesius praleido Indijoje, tad tikrai turėjo ką papasakoti.

Jaukaus susitikimo metu įspūdžiais iš kelionės po Indiją dalinosi pajiesliškė Brigita Feruz Muratov./Organizatorių nuotr.

Buvo labai įdomu klausytis jos nuoseklaus pasakojimo apie indų kultūrą bei tradicijas, kurį lydėjo gausybė fotografijų ir vaizdo įrašų, užfiksuotų kelionės po Indiją metu“, – netradicinį renginį pristatė R. Tamošaitienė.

Iki smulkmenų

Renginio dalyvės turėjo galimybę iki smulkmenų sužinoti tolimosios šalies papročius.

Brigita taip pat papasakojo, kaip Indijoje gyvena moterys, kuo jos užsiima, apie jų padėtį šeimoje, apie vaikus, šeimos papročius.

Kėdainių rajone bendruomenės ir kultūros žmonės organizuoja ne tik tradicinius renginius, bet ir pakviečia į visiškai nestandartines popietes susipažinti su kitų šalių kultūromis. Džiugu, kad tokie renginiai vyksta ne tik mieste, bet  ir nedideliuose kaimeliuose.

Aut. past.

„Didžiausią įspūdį į renginį atėjusioms moterims paliko indų moterų papuošalai bei sarių puošnumas, mat visos turėjo galimybę ne tik jais pasigrožėti, bet ir pasipuošti bei trumpam pasijusti deivėmis.

Moterys po renginio neskubėjo skirstytis po namus.

Smilkalų bei viliojančių vegetariškų patiekalų kvapai maloniai kuteno nosį, o ramiai plevenanti žvakių liepsna kvietė sustoti, skirti dar laiko sau bei pokalbiui su tais, kurie gyvena šalia mūsų bei yra įdomūs savo gyvenimu“, – pasidžiaugė Pajieslio renginių organizatorė.

1 Komentaras

  • Tikrai puikus renginys. Laukiame tokio renginuko Gargžduose😍

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video