Pagyvenusius žmones vienija noras bendrauti ir būti kartu

 Pagyvenusius žmones vienija noras bendrauti ir būti kartu

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Pagyvenę žmonės po truputį keičia įsisenėjusį požiūrį į juos, esą jiems rūpi tik anūkus auginti, daržus prižiūrėti, bažnyčią aplankyti, į parduotuvę, turgų nueiti. Anaiptol. Dabar jie siekia aktyvaus, turiningo gyvenimo: visą vasarą matau juos grupėmis rytais mankštinantis M. Daukšos bibliotekos kiemelyje, miesto centriniame ir Gegučių parkuose, o pavienius – įvairiose miesto vietose prie įrengtų treniruoklių. Daug keliaujančių ir po savąjį kraštą, ir po kitas šalis. Nuolat susitinkame įvairiuose mieste vykstančiuose kultūriniuose renginiuose. Daug pagyvenusiųjų susibūrę į įvairias asociacijas, nes bendravimas – tai irgi vienas iš būtinų žmogaus poreikių.

Dalyvauja konkursuose

Dalis pensinio amžiaus žmonių yra Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrijos nariai.

Ne viskam ir ne visiems užtenka gaunamų pensijų, kad prasmingiau nugyventume mums skirtus metus, daugiau bendrautume, atrastume naujų gyvenimo spalvų. Tad bendrijos aktyvas dalyvauja įvairiuose veiklų finansavimo konkursuose, stengiasi pritraukti lėšų senjorų užimtumo įvairovei.

Besidomintys, norintys įsitraukti į mūsų bendriją, skambinkite, rašykite, siūlykite, kas jus domina, kokių bendraminčių ieškote – gal kartu rasime atsakymus.

Aut. past.

Įvairioms veikloms gauna finansavimą

Gavome Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansavimą bendruomeninės veiklos stiprinimui savivaldybėse projektui „Sueikim, pabūkim kartu“, rajono savivaldybės administracija dalinai finansuoja visuomenės sveikatos projektą „Saugok ir stiprink sveikatą“.

Kineziterapinės mankštos pirmadieniais ir penktadieniais jau vyksta miesto centriniame parke, antradieniais numatytos išplėstinės meninio kolektyvo repeticijos – bendrystės popietės.

Kritimų prevencijai vyks pusiausvyros lavinimo treniruotės, edukacijų dienos „Ką mūsų kūnas nori mums pasakyti“, „Etninių simbolių raktas bendrystei“.

Artimiausiu metu vyksime susitikti su bendradarbiaujančių LPS „Bočiai“ Pasvalio ir Ukmergės rajonų bendrijų nariais, dalyvausime su savo menine programa jų kultūriniuose ir sportiniuose renginiuose.

Įsigysime reikalingos muzikinės ir sportinės įrangos.

Na, o metus žadame užbaigti renginiu „Kalėdų belaukiant“, kuriame  aptarsime metų rezultatus, pagerbsime jubiliatus ir aktyviausius veiklų dalyvius.

Kviečia prisijungti

Artimiausiu metu vyksiančios projektinės veiklos ir vykę renginiai nuolat viešinami „Facebook“ grupėje ,,Kėdainių bočiai“. Besidomintys, norintys įsitraukti į mūsų bendriją, skambinkite, rašykite, siūlykite, kas jus domina, kokių bendraminčių ieškote – gal kartu rasime atsakymus.

Kęstutis Nekrošius, LPS „ Bočiai“ Kėdainių rajono bendrijos pirmininkas

3 Komentarai

 • Šiandien pjankė beinaciuose vėl valdžios vyrai apsiliūliavę dainuose. Bet bočiai ten nepageidaujami.

  • Nereikėtų taip piktai –
   Ir bočiai ten buvo,
   Ir pjankės nėra,
   Ir aš pats grįžau
   Visai blaiva galva.

 • kaip taip jum liezuviai apsivercia zmones vadinti PAGYVENUSIAIS??? KA CIA reiskia? geda rinkos aikste . 16meciui „pagyvene“ jau bus ir 30meciai, 30meciui „pagyvenes“ atrodys 60metis. realiai tai jus, zurnalistai, izeidinejat zmones, sprendziat pagal savo amziu. man net 80 metis nera „pagyvenes“ , nes cia grynai poziurio i zmogu dalykas. ir jie gali but jaunatviski, ir gyvybingesni nei 40meciai,kurie jau is savo paziuru yra „pagyvene“ ,kaip tamstos „zurnalistai“

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video