Pagrindinėje miesto gatvėje susidūrė furgonas ir visureigis (FOTOGALERIJA)

 Pagrindinėje miesto gatvėje susidūrė furgonas ir visureigis (FOTOGALERIJA)

Eismo įvykis įvyko pagrindinėje miesto gatvėje./Įvykio liudininkų nuotr.

Pirmadienio rytą Kėdainių miesto pagrindinėje gatvėje susidūrė dvi mašinos – furgonas ir visureigis. Laimei, apgadinta tik technika, žmonės sužalojimų išvengė.

Eismo įvykis įvyko prieš 9 valandą ryto. Pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio į pagrindinę J. Basanavičiaus gatvę išvažiavęs furgonas nepraleido ja važiuojančio visureigio.

Automobiliai susidūrė.

Išlipę vairuotojai sutarė dėl kaltės, nei policijos, nei medikų pagalbos neprireikė. 

Paskambinę į Bendrąjį pagalbos centrą žmonės pranešė, jog reikia sutvarkyti kelio dangą, kurioje buvo pribėgę techninių skysčių ir prikritę duženų.

8 val. 55 min. į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Atvykus ugniagesiams ant gatvės buvo išsilieję langų valymo skysčio, pažirę duženų. Važiuojamoji kelio danga nuvalyta.

„Registruoto pranešimo apie eismo įvykį neturime, policijos pagalbos neprireikė“, – informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyrius.

Eismo įvykio dalyviai užpildė deklaraciją.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video