Pagalba skubėjo, bet jos nereikėjo

 Pagalba skubėjo, bet jos nereikėjo

Atvykę gelbėtojai glaustinėmis kopėčiomis užlipo ir pro langą pirmame aukšte pateko į butą. Ugniagesiai įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje buvęs asmuo sveikata nesiskundė, vyras buvo padauginęs alkoholio/ Liaudies gatvės gyventojų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Praėjusį savaitgalį Kėdainių specialiosios tarnybos sulaukė net trijų pranešimų apie pagalbos poreikį, kai realiai jokios pagalbos nereikėjo, gelbėjimo darbai nebuvo vykdomi. Vienu atveju sumaištis kilo dėl prisvilusio maisto, antru – dėl išgėrusio sugyventinio, trečiu – dėl techninio eismo įvykio.

Prisvilo maistas

Šeštadienį 01 val. 28 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad M. Daukšos gatvėje esančiame name, virtuvėje kažkas smilksta. Į įvykio vietą buvo pasiųsti ugniagesiai ir medikai. Atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą.

„Degimo požymių nebuvo, patalpos buvo uždūmintos. Ant viryklės prisvilusi keptuvė buvo nukelta iki ugniagesių atvykimo. Patalpas ugniagesiai išvėdino. Dūmų detektoriaus nebuvo“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevčienė.

Sunerimo dėl sugyventinio

Šeštadienio vakarą, 18 val. 57 min. pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad sugyventinis neatsiliepia telefonu ir neatidaro durų. Moteris baiminosi, kad vyrui sutriko sveikata.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai bei policijos pareigūnai.

Atvykę gelbėtojai glaustinėmis kopėčiomis užlipo ir pro langą pirmame aukšte pateko į butą. Ugniagesiai įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje buvęs asmuo sveikata nesiskundė, vyras buvo padauginęs alkoholio. Medikų pagalbos jis atsisakė.

Techninis įvykis

Dar vieno pranešimo, kuomet tarnybų pagalbos nereikėjo, bet jos buvo kviečiamos, sulaukta ir dieną prieš – per patį vidurdienį.

Kelios minutės po 12 valandos pro šalį važiuojantis vairuotojas pagalbos centrą informavo, jog Pernaravos seniūnijoje,  Mantigailių kaime,  automagistralėje nuo kelio nuvažiavęs automobilis.

Pranešėjas daugiau nieko negalėjo pasakyti, mat  įvykio vietoje sustojęs nebuvo. 

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, minėtoje seniūnijoje, netoli automagistralės įsikūrusi Rugėnų ugniagesių komanda, greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atšaukė kelyje

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo Rugėnų ugniagesiai. Atlikus žvalgybą buvo konstatuota, kad

prispaustų žmonių nėra, automobilį išvežti jau buvo atvažiavusi techninė pagalba. Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba buvo atšaukta kelyje, Rugėnų ugniagesiai nušlavė kelio dangą. Automobilio vairuotojas paaiškino, kad jokia pagalba jam nereikalinga. 

6 Komentarai

 • Kaip galima dėti nuotrauką neatitinkančią patį straipsnį? Kalbama apie M. Daukšos g., o nuotraukoje Liaudies g., kuriame straipsnį net neminima…
  Visiškas atmestinumas straipsnio rašytojo.

  • Tai čia įvykis Liaudies 9-17. Juk apie 3 įvykius rašoma viename straipsnyje, paskaitykite. Nuotrauką atsiuntė kaimynai. Visi pamato ir fotkina siunčia Rinkos aikštei.
   O iš Rinkos aikštės gaunam dovanėlių. Ne už dyką. Galima neblogai užsidirbti taksistams ar kas neršia daugiau mieste ar šiaip jaunimui

  • Mugėje išvis nei vienos nuotraukos iš įvykio vietos nebūna, bet ten viskas visiems gerai…
   O gal tiesiog niekas neskaito ten?
   RA 250 laikų ta pati naujiena, Mugėje 15 🙂 stiprus skirtumas.

   • Rinkoje daugiausia nuotraukų iš įvykių, video dažnai būna. Tikrai turime dėkoti redakcijos komandai už šaunų darbą. Vienintelis portalas su „gyvomis“ naujienomis.

 • Jau turekit sazines ant rinkos lot, praktiskai is visu ivykiu nuotraukos, kas dar kedainiuose i visu ivykius lekia? Jau nebezinot ko n

 • Noreti gerbiami zmones. Noors kiek dekingumo jausti turetume del pasisventimo darbui.
  Per daugybe metu atsisijojo labai puiki komanda

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video