Organizavo spartakiadą, skirtą paraplegikų asociacijos įkūrėjui atminti

 Organizavo spartakiadą, skirtą paraplegikų asociacijos įkūrėjui atminti

Vilainių sporto komplekse vyko tradicinis renginys, skirtas kėdainiečiui Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjui Stanislovui Kutkevičiui atminti. Varžybose dalyvavo ratukuose sėdintys sportininkai net iš 5 rajonų./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija jau 17 metus rengia respublikinę paraplegikų spartakiadą, tad ir šiemet Vilainių sporto komplekse vyko tradicinis renginys, skirtas kėdainiečiui Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjui Stanislovui Kutkevičiui atminti. Varžybose dalyvavo ratukuose sėdintys sportininkai net iš 5 rajonų.

Pagerbė atminimą

„Šis tradicinis mūsų renginys skirtas kėdainiečiui Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjui Stanislovui Kutkevičiui atminti ir Kėdainių rajono savivaldybės taurei laimėti, todėl dar prieš sporto šventę mes vykome ant Stanislovo Kutkevičiaus ir Kėdainių paraplegikų asociacijos įkūrėjo Henriko Mataičio kapų, kur buvo padėti krepšeliai ir uždegtos žvakutės, prisimintos šios iškilios asmenybės“, – pasakojo asociacijos vadovė Alma Margevičienė.

Dėkojo už iniciatyvą

Visuose renginiuose bei mirusiųjų asmenybių pagerbime dalyvavo ir Kėdainių rajono vicemeras Paulius Aukštikalnis, paraplegikų asociacijos atstovai ir Stanislovo Kutkevičiaus artimieji.

„Šioje spartakiadoje svarbiausia bendrystė, pasibuvimas kartu, žinoma, šiek tiek ir pasivaržyti.

Ačiū už ilgos tradicijos puoselėjimą Almai Margevičienei.

Ačiū už viešnagę Stanislovo Kutkevičiaus žmonai Elmai ir dukrai Eglei Juozapavičienei.

Ačiū visiems dalyviams už bendrystę ir įsimintinas akimirkas.

Tokias tradicijas puoselėti labai svarbu, nes tai daug daugiau nei vien tik sportas“, – dėkojo P. Aukštikalnis.

Laimėjo kėdainiečiai

Visuose renginiuose bei mirusiųjų asmenybių pagerbime dalyvavo ir Kėdainių rajono vicemeras Paulius Aukštikalnis, paraplegikų asociacijos atstovai ir Stanislovo Kutkevičiaus artimieji./Organizatorių nuotr.

Spartakiada vyko Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekse. Čia susirinko sportininkai iš 5 rajonų: Šilalės, Kauno, Kaišiadorių, Panevėžio ir Kėdainių.

„Vyko šių rungčių asmeninės ir komandinės varžybos: šaudymo, smiginio, 100 metrų sprinto ir figūrinio važiavimo neįgaliojo vežimėliais, „kopėčios“. Komandą sudarė 4 sportininkai.

1 ir 2 vietas komandines vietas laimėjo kėdainiečiai Agnė Gulbinaitė ir Modestas Tarasevičius, Alijus Čistovas, Valiulla Albekov, Elena Stagniūnienė, Stasys Antanaitis, Vidas Lesmonas ir Vidmantas Černeckas.

3 vieta atiteko Kauno sportininkams. Asmeninėse varžybose daugiausia medalių laimėjo taip pat kėdainiečiai“, – pasakojo A. Margevičienė.

Kėdainių rajono paraplegikų asociacija jau 17 metus rengia respublikinę paraplegikų spartakiadą.

Aut. past.

Dėkojo organizatoriams

Spartakiada vyko pagal sporto projektą „Neįgaliųjų sporto populiarinimas Kėdainių rajone“ , finansuojamą iš Kėdainių rajono savivaldybės lėšų.

„Jau septynioliktą kartą Kėdainiuose rinkosi dalyviai, kurie susitinka kaip šeima – apsikabinti, pasivaržyti, o svarbiausia pabūti kartu.

Ačiū už tradiciją, iniciatyvą ir nuoširdų rūpestį Almai Margevičienei.

Ačiū Kėdainių savivaldybės administracijai už paramą, supratimą ir skirtą laiką pabendrauti.

Ačiū kiekvienam dalyviui už atmintį, pamoką gyventi ir džiaugtis gyvenimo akimirka.

Ačiū, nes šią dieną turiu gyvą statusą – dukra“, – dėkojo Lietuvos paraplegikų asociacijos įkūrėjo dukra Eglė Juozapavičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video