„Omniva LT“ paštomatų tinklo plėtra: metų pabaigą pasitinka su 420 paštomatų

 „Omniva LT“ paštomatų tinklo plėtra: metų pabaigą pasitinka su 420 paštomatų

„Omniva“ nuotr.

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „Omniva LT“ toliau didina savo atotrūkį rinkoje – pradėti įrenginėti 69 nauji paštomatai, o bendras jų skaičius pasieks 420. Kartu su 20 proc. praplėstu tinklu ženkliai daugėja paštomatų skyrelių – nuo 47 tūkst. iki 52 tūkst. Po šios plėtros bendrovės paštomatai atsiras ir vietovėse, kuriose jų nebuvo iki šiol: Šventojoje, Aukštadvaryje, Sedoje, Viekšniuose, Nemėžyje, Neveronyse ir Dievogaloje. Taip pat „Omniva LT“ atnaujino ir savo automobilių parką – įsigijo 30 visiškai naujų automobilių. 

Į paštomatų tinklo plėtrą bendrovė šiemet investavo 2 mln. eurų, o automobilių parko atnaujinimui skirta 1,5 mln. eurų. Pasak „Omniva LT“ vadovo Simono Bielskio, įmonės paštomatų plėtra bei automobilių parko atnaujinimas susijęs su ilgalaike strategija šalyje.

„Esame išsikėlę ambicingą tikslą, kurio dėsningai laikomės – siekiame maksimaliai palengvinti vartotojams siuntų gavimo ir siuntimo procesą. Manome, kad laikas yra brangi valiuta, kurią verta skirti svarbiausiems dalykams – tuo metu siuntos atsiėmimas turi būti greitas ir paprastas procesas.

Laiko taupymas vartotojams – mūsų pagrindinis siekis. Su tuo susijusi ir intensyvi paštomatų tinklo plėtra: pernai tinklą plėtėme 17 proc., šiemet – 20 proc. Skaičiuojame ir stengiamės, kad kiekvienas naujas paštomatas atsirastų ten, kur jis būtų dar patogesnis ar lengviau pasiekiamas žmonėms. Taip pat nuoseklia paštomatų tinklo plėtra atliepiame ir augančius siuntų srautus, kurie susiję su e. prekybos augimu“, – dalinasi S. Bielskis.

„Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis./OMNIVA nuotr.

Bendrovės vadovo teigimu, investicijos į paštomatus prisideda ir prie mažesnio taršos susidarymo. Lyginant su standartiniu siuntos pristatymu į namus, efektyviai veikiantis paštomatų tinklas leidžia pristatyti tą patį siuntų kiekį į aplinką išmetant šimtus kartų mažiau CO2. Šiandien „Omniva LT“ didžiąją dalį siuntų pristato būtent į paštomatus, todėl įmonės CO2 pėdsakas yra vienas mažiausių rinkoje.

Anot S. Bielskio, netrukus prasidės karščiausias metas rinkoje, kai ženkliai padidės siuntų srautai ir krūvis, todėl paštomatų tinklo plėtra bei automobilių parko atnaujinimas juntamai prisidės prie reikalingų pajėgumų užtikrinimo teikiant kokybiškas paslaugas ir toliau.

„Veikiame rinkoje, kur pasiruošimas naujam Kalėdų sezonui prasideda iškart po pernykščių Kalėdų. Galima teigti, kad visus metus tikslingai išnaudojame tinkamam pasiruošimui žiemos šventėms: atlaisviname turimus ir nuomojamės papildomus sandėlius, ruošiame daugiau transporto priemonių bei maršrutų.

OMNIVA nuotr.

Be to, kad šventinį laikotarpį pasitinkame su praplėstu paštomatų tinklu ir atnaujintu automobilių parku, daug dėmesio skiriame sezoninei darbuotojų samdai. Siuntų skirstytojų ir kurjerių komandas šiuo metu auginame visuose miestuose. Viso planuojame papildomai samdyti apie 40 kurjerių ir apie 50 darbuotojų skirstymo dalyje“, – išskiria S. Bielskis.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį jau netrukus sudarys 420 paštomatų su daugiau nei 52 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė taip pat sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą, o pernai pristatė ir naują tarptautinių siuntų platformą tarptautines.omniva.lt. „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui – AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video