Nuosprendį išgirdo automobilius padegęs ir viešoje vietoje smurtavęs kėdainietis

 Nuosprendį išgirdo automobilius padegęs ir viešoje vietoje smurtavęs kėdainietis

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Už svetimo turto sugadinimą visuotinai pavojingu būdu ir viešosios tvarkos pažeidimą 26 metų kėdainiečiui A. K. Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai skyrė 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Viskas įvyko prieš metus. 2020 m. naktį iš gruodžio 3-iosios į 4-ąją daugiabučio namo kieme Kėdainiuose kėdainietis dyzeliniu kuru apipylė ir padegė du automobilius „Mitsubishi“ ir „Toyota“.

Nukentėjusiajai priklausančio automobilio vertė 9 130,00 Eur, nukentėjusiojo tojota – 5 260,00 Eur vertės. Apdegė abiejų automobilių įvairios detalės bei buvo sugadintos kiemo trinkelės.

Tuo viskas nesibaigė. 2020 m. gruodžio 24 d. apie 22.40 val., A. K. būdamas neblaivus viešoje vietoje tyčia kumščiu sudavė nukentėjusiajai į galvą, spyrė jai penkis kartus į kairį šoną.

Kėdainietis savo kaltę pripažino. Patvirtino, kad tai jis dyzeliniu kuru apipylė namo kieme stovėjusius du automobilius, tada padegė savo pirštines ir jas numetė ant išpilto kuro. Esą sudeginti automobilius už 100 Eur užsakė nepažįstamas vyras.  

Taip pat patvirtino, kad galimai pernai Kūčių vakarą būdamas apsvaigęs daugiabučio namo penkto aukšto koridoriuje sutikęs iš matymo pažįstamą nukentėjusiąją, pavadino ją beždžione, pakuteno, o kai ši jam įdrėskė, sudavė jai į galvą ir spyrė. Šalia jo buvo ir kitų asmenų. Nukentėjusiosios atsiprašė. Dėl padarytų nusikaltimų gailisi.

Teismas padarė išvadą, kad A. K. siekė apgadinti svetimą turtą ir apgadino visuotinai pavojingu būdu.

Skirdamas bausmę A. K., teismas įvertino tai, kad padaryta tyčinės apysunkė ir nesunki baigtos nusikalstamos veikos, į kaltinamojo atsakomybę lengvinančią ir sunkinančią aplinkybes; į kaltininko asmenybę: teistas 7 kartus, teistumas neišnykęs, teisiamas nuo nepilnametystės, linkęs smurtauti, baustas administracine tvarka, baudų nemoka, nedirba.

A. K. skirta subendrinta galutinė bausmė – 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimas. Be to, iš A. K. vieno iš apdegintų automobilių savininkei priteista 1 071,00  Eur turtinė žala. Taip pat iš A. K. priteistos 2 379,84 Eur ekstradicijos išlaidos valstybei.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti apskųstas Kauno apygardos teismui.

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų inf.

2 Komentarai

  • Joptva…mat,tiek pridirbo,7 kartus teistas,ir tik tiek gavo.Sušikta Lietuvos teisėsauga.Paleckio kaltės neįrodo, o siūlo kelis kart didesnį sroka-kur mes einam?

  • Uz ne savo avino pasa daugiau siulo

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video