Nuo medžio viršūnės katiną nukrapštyti pajėgė tik ugniagesiai

 Nuo medžio viršūnės katiną nukrapštyti pajėgė tik ugniagesiai

Atvykę ugniagesiai glaustinėmis kopėčiomis įlipo į medį, tačiau išsigandęs gyvūnas užlipo dar aukščiau. Teko rizikuoti ir gelbėtojui – jis lipo aukštyn ir siekė gyvūną iškelti iš medžio. Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tokių įvykių per metus Kėdainiuose pasitaiko vos keletas. Keletą parų aukštai medyje tupėjęs katinas ne juokais išgąsdino daugiabučių kvartalo gyventojus. Žmonės pagalbos ieškojo net keletą valandų, kol galiausiai gyvūną iš medžio iškrapštė ugniagesiai gelbėtojai.

Sunerimo gyventojai

Prieš keletą dienų Kėdainių miesto Žemaitės gatvėje žmonės pastebėjo jau keletą parų aukštai medyje tupintį katiną.

„Man labai pagailo kačiuko. Jis ten jau keletą dienų. Be maisto, be vandens. Jis čia užlipo šuns užvytas. Skambinau ir į gyvūnų tarnybas, ir į pagalbos centrą, niekas nevažiavo. Tada dukra įdėjo skelbimą į feisbuką. Ten žmonės davė įvairiausių patarimų“, – „Rinkos aikštei“ įvykio vietoje pasakojo pagalbos ieškojusi moteris.

Beje, tądien dėl šio gyvūno į Bendrąjį pagalbos centrą buvo skambinta kelis kartus. Kuomet skambina žmonės, gelbėtojai nevyksta, jie reaguoja tik į gyvūnų gerovės tarnybų pranešimus.

Aut. past.

Padėjo gelbėtojai

Moters dukros paviešintą istoriją pastebėjo Kėdainiuose benames kates globojanti įstaiga VšĮ „Miesto rainiukai“. Ši įstaiga kreipėsi į pagalbos centrą ir tuomet į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Atvykę ugniagesiai glaustinėmis kopėčiomis įlipo į medį, tačiau išsigandęs gyvūnas užlipo dar aukščiau. Teko rizikuoti ir gelbėtojui – jis lipo aukštyn ir siekė gyvūną iškelti iš medžio.

Galų gale keletą minučių trukusi gelbėjimo operacija buvo baigta – gyvūnas iš medžio buvo iškeltas ir paleistas.

Reaguoja tik į tarnybų pranešimus

Beje, tądien dėl šio gyvūno į Bendrąjį pagalbos centrą buvo skambinta kelis kartus. Kuomet skambina žmonės, gelbėtojai nevyksta, jie reaguoja tik į gyvūnų gerovės tarnybų pranešimus.

Tik gyvūnų tarnybai įvertinus ir pranešus, kad gyvūnui gresia pavogus, gelbėtojai vyksta jo gelbėti. Todėl, jei manote, kad katinui reikia pagalbos, pirmiausia apie jį praneškite vienai iš gyvūnų gerovės tarnybų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video