Nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovinį gabenęs vilkikas

 Nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovinį gabenęs vilkikas

Gabentas krovinys buvo perkrautas į kitą vilkiką, o avariją patyrusiu vilkiku pasirūpino atvykusi specialioji technika-evakuatorius./Tomo Šedaičio nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Vakar ankstų rytą Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovinį gabenęs vilkikas.

Eismo įvykis įvyko apie 06.30 val.

Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Mantviliškio k., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, pirminiais duomenimis, esant slidžiai kelio dangai, vilkikas „Scania“ nuvažiavo nuo kelio ir, kliudęs kelio ženklą, apvirto ant šono.

Į įvykio vietą atskubėjus pareigūnams paaiškėjo, kad vilkiką vairavo blaivus 1986 metais gimęs vyras. Jis eismo įvykio metu nenukentėjo. 

Gabentas krovinys buvo perkrautas į kitą vilkiką, o avariją patyrusiu vilkiku pasirūpino atvykusi specialioji technika – evakuatorius.

Tomo Šedaičio nuotr.

1 Komentaras

  • nu jooo, nekažką. pasiskaitai tokių naujienų ir supranti ant kiek yra svarbu logistika ir atitikti visus reiklavimus, kad atsitikus tokiam įvykiui krovinys būtų apsaugotas, pvz kai vežami pavojingi kroviniai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video