Keičiasi šeimos gydytojo išrašyto siuntimo galiojimo laikas

 Keičiasi šeimos gydytojo išrašyto siuntimo galiojimo laikas

SAM nuotr.

BNS inf.

Siekiant sumažinti pacientų srautus gydymo įstaigose, šeimos gydytojų išrašyto siuntimo galiojimas ilginamas iki pusės metų, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Pokyčiai įsigalios nuo balandžio 1 dienos. 

Iki šiol siuntimo terminas siekė 60 dienų.

Ilgesnis terminas galios šeimos gydytojų išrašytiems siuntimams gydytojo specialisto paslaugai. Tuo metu fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugoms paliktas 60 dienų terminas.

Anot ministerijos, pakeitimais bus sumažintas perteklinių pacientų apsilankymų skaičių gydymo įstaigose, šeimos gydytojams tenkantis krūvis ir biurokratinė našta.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys nurodo, kad pacientai ir medikai patiria nepatogumų dėl siuntimų galiojimo termino.

„(…) pirminio lygio gydymo įstaigose nemažas pacientų srautas susidarydavo vien dėl pasibaigusio termino siuntimų perrašymo“, – sakė A. Dulkys.

4 Komentarai

  • Tai lašas jūroje!
    Bet eilės kaip buvo taip ir bus!
    Pirmiausiai turėtų būti peržiūrėti gydytojų darbo krūviai.

  • kur begali buti ilgesnes eiles,šiauliuose užsiregistravau kolonoskopijai,tai pasake kad eile yra puse metu.tai -žmogus gali gali ir numirti. niekam tai nerupi

    • i numirti gali,i ligoninę uždaryti,i pačią Lietuvą ruskis nupūsti gali.Un,rugsėjo mėnesiui koks tai Finkelšteinas jau pranašauja.

    • Balandžio 3 ir toliau yra vietų Kėdainiuose

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video