Neblaivus vilkiko vairuotojas „Via Balticoje“ rėžėsi į kelininkų traktorių (FOTOGALERIJA)

 Neblaivus vilkiko vairuotojas „Via Balticoje“ rėžėsi į kelininkų traktorių (FOTOGALERIJA)

Po eismo įvykio, vilkikui DAF atsitrenkus į kelių priežiūros traktoriuką KIOTI, šis stovėjo šalikelėje, vilkikas nuvažiavęs nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienį popiet Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė neblaivus vairuotojas. Vilkiką vairavęs neblaivus vyras „Via Balticoje“ rėžėsi į šalikelėje stovėjusį kelininkų traktorių. Laimei, eismo įvykio metu tik per plauką išvengta žmonių aukų.

Prieš pirmą valandą

Eismo įvykis įvyko birželio 28 dieną, apie 12 val. 40 min.

Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Kėdainių rajono Truskavos kaime, kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis.

Pranešėjas daugiau nieko negalėjo pasakyti, mat jis skambino ir pravažiuojančio automobilio ir nesustojo. 

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Okainių ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Vilkiko DAF vairuotojas buvo neblaivus. 1959 metais gimęs vyras sunkiai orientavosi aplinkoje. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,09 promilės.

Aut. past.

Vaduoti neteko

Atskubėjus visoms specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad eismo įvykis įvyko kelio A8 Sitkūnai–Aristava–Panevėžys 53-iajame kilometre.

Po eismo įvykio, vilkikui DAF atsitrenkus į kelių priežiūros traktoriuką KIOTI, šis stovėjo šalikelėje, vilkikas nuvažiavęs nuo kelio, prispaustų žmonių nebuvo.

Apžiūrėjo medikai

Vilkiko vairuotojas nenukentėjo, bet tiek jį, tiek traktoriaus vairuotoją vietoje apžiūrėjo medikai. Eismo įvykio vieta aptverta STOP juosta.

Ugniagesiai atjungė traktoriaus akumuliatorių ir nupurškė dispergentu ant važiuojamosios kelio dalies 5 m² plote išsiliejusį kurą.

Buvo neblaivus

Netrukus paaiškėjo ir avarijos priežastis. Vilkiko DAF vairuotojas buvo neblaivus.

1959 metais gimęs vyras sunkiai orientavosi aplinkoje. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,09 promilės. Vilkiko vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

1987 metais gimęs traktoriaus vairuotojas buvo blaivus.

Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

1 Komentaras

  • Ką norėt iš girto vairuotojo, kad nepamatė ir užkabino traktoriuką, jei blaivaus Dmitrijaus K. straipsnyje yra tokia sakinio dalis: “ mat jis skambino ir pravažiuojančio automobilio ir nesustojo“!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video