Neblaivus kaimynas padegė lovą, grasino sudeginti tvartą

 Neblaivus kaimynas padegė lovą, grasino sudeginti tvartą

Bijodami, kad nuo baldo užsiliepsnos daugiabutis namas, žmonės pylė vandenį ir gaisrą malšino parankinėmis priemonėmis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienį nuo vidurnakčio iki pat paryčių policijos pareigūnai aiškinosi Lipliūnų kaime įvykusią detektyvinę istoriją. Įbauginti ir išsigandę kaimo žmonės pasakojo, kad jų kaimynas, padauginęs alkoholio, grasino sudeginti tvartą, ūkinį pastatą, malkinę. Galų gale savo ketinimus kažką padegti jis įvykdė, tik padegė ne pastatus, o lauke prie daugiabučio namo stovėjusią kaimynės lovą. 

Gyventojai išsigando

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, pusvalandį po vidurnakčio, Bendrasis pagalbos centras sulaukė gyventojų skambučio, kurie pranešė, kad Lipliūnų kaimo Astrų gatvėje, lauke dega sofa.

Žmonės baiminosi, kad nuo sofos gali užsidegti ir daugiabutis namas. Jie užsiminė, kad lauke siautėja neblaivus jų kaimynas.

Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Buvo užgesinę

Kol tarnybos skubėjo į nurodytą vietą, degantį baldą užgesino gyventojai. Bijodami, kad nuo baldo užsiliepsnos daugiabutis namas, žmonės pylė vandenį ir gaisrą malšino parankinėmis priemonėmis.

Į įvykio vietą atskubėjusiems gelbėtojams darbo nebuvo, o atvykusiems pareigūnams žmonės papasakojo, kad lovą padegė neblaivus jų kaimynas.

Gaisro metu apdegė ir daugiabučio namo siena. Lova, kuri stovėjo prie daugiabučio, priklauso jaunai mamai, kuri bute gyvena su vaikais.

Aut. past.

Įdomus naujakurys

„Atsikraustė į mūsų kaimą naujas žmogus. Jis dabar įsirenginėja butą. Vyksta statybos, buvo tvarkymo darbai.

Tą vakarą jis užgėrė. Vaikščiojo po kiemą girtas ir aiškino, kad sudegins tvartą, sudegins ūkinius pastatus, sudegins malkinę.

Kažkaip baisu buvo, traukėmės jam iš kelio, kad girtas neužneštų galvon. Bet niekas nepagalvojo, kad jis tikrai ims ir padegs kažką, kol nepamatė, kad dega kaimynės lauke laikoma lova“,  – pasakojo gyventojai.

Priklauso jaunai mamai

Gaisro metu apdegė ir daugiabučio namo siena.

Lova, kuri stovėjo prie daugiabučio, priklauso jaunai mamai, kuri bute gyvena su vaikais.

Moteris po įvykio taip pat jaučiasi nesaugiai, kaimo gyventojai nežino, ko iš vyriškio galima tikėtis toliau.

Įvykį tiria Kėdainių rajono policija. Ar pareigūnai įvykį traktuos kaip svetimo turto sunaikinimą ir sugadinimą visuotinai pavojingu būdu, ar tiesiog kaip viešosios tvarkos pažeidimą, paaiškės artimiausiu metu. Nuo to priklausys ir kokia atsakomybė bus taikoma vyriškiui.

2 Komentarai

  • Nejaugi Lipliunuose nėra vyrų?Tokiam asilui“tiomna“ padarytų ir pridurkas nurimtu.

  • Tai kad ir ji ne ką geresnė, iš namų vagia maistą dienos metu ir gėdos jausmo nejaučia…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video