Naujoje parduotuvėje – gausiausias Kėdainių konservų fabriko produkcijos asortimentas

 Naujoje parduotuvėje – gausiausias Kėdainių konservų fabriko produkcijos asortimentas

Gruodžio 1-ąją Šingalių kaime, Kėdainių g. 50, Kėdainių konservų fabriko pastate duris atvėrė nauja parduotuvė. Joje akis džiugina ir skrandį priverčia gurgti gausus fabriko produkcijos pasirinkimas./Aldo Surkevičiaus nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Gruodžio 1-ąją Šingalių kaime, Kėdainių g. 50, Kėdainių konservų fabriko pastate duris atvėrė nauja parduotuvė. Joje akis džiugina ir skrandį priverčia gurgti gausus fabriko produkcijos pasirinkimas. O UAB „Sibena“, kuri valdo prekybos tinklą „Mini Market“, direktorius Arturas Jasionis, žadėjo, kad kiekvienas, užsukęs į parduotuvę, visada ras gausų prekių asortimentą už geras kainas.

Didžiausias pasirinkimas

„Senoji parduotuvė buvo labai nedidelė, o atnaujintoji tapo keturis kartus didesnė – išsiplėtė iki 180 kv. m. Taip pat padidintas prekių, kurias gamina Kėdainių konservų fabrikas, asortimentas iki dviejų šimtų pavadinimų. Ir tai yra didžiausia fabriko produkcijos pasiūla, kurios nerasite niekur kitur! – užtikrino A. Jasionis. – Pristatytos visos prekių grupės – konservuota produkcija, marinatai, sriubos, užtepėlės, saldūs gaminiai, majonezai – taigi, visas asortimentas, kurį gamina fabrikas, yra parduotuvėje.“

Be unikalaus prekių asortimento bei išplėsto parduotuvės ploto, įmonės direktorius pasidžiaugė ir kitais naujai duris atvėrusios parduotuvės privalumais.

„UAB „Sibena“ valdo 21 parduotuvę, mokame tai daryti gerai, protingai, atsakingai, todėl Lietuvoje populiarios produkcijos platinimas buvo patikėtas mums. Pirkėjas mumis pasitiki ir žino, kad, užsukęs į mūsų parduotuves, ras būtiniausių prekių, patenkinančių kasdienius poreikius, – kalbėjo įmonės direktorius. – O naujai atidaryta parduotuvė yra šiuolaikiška – anksčiau joje buvo tik dalinė savitarna, dabar pirkėjas nevaržomai galės prekes rinktis visiškoje savitarnoje.“

Atsinaujinusioje parduotuvėje, pasak A. Jasionio, buvo sukurtos dvi papildomos darbo vietos ir dabar joje dirbs ne du, o keturi darbuotojai. O jai vadovaus didelę patirtį prekyboje turinti regiono vadovė Erika Gutauskienė./Aldo Surkevičiaus nuotr.

Patogus privažiavimas

Kalbėdamas apie privažiavimą, A. Jasionis šypsojosi: „Automobilių stovėjimo aikštelė labai patogi – daug parkavimo vietos, nereikės bijoti, jog atvykę, nerasite, kur pasistatyti automobilio ar kad pilnu pirkinių vežimėliu netyčia užkliudysite šalia stovinčią transporto priemonę, nes erdvioje stovėjimo aikštelėje galėsite prisiparkuoti taip, kad laisvai atsidarytumėte automobilio dureles ir saugiai perkeltumėte pirkinius. Didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje tikrai tilps visi!“.

O ne vietiniams ar nežinantiems, kur yra Kėdainių konservų fabrikas, nevertėtų nerimauti, jog bus sudėtinga jį rasti. A. Jasionis tikino, kad jame įsikūrusi parduotuvė puikiai matoma nuo pagrindinio kelio.

Parduotuvėje parduodama Kėdainių konservų fabriko produkcija visada yra pati šviežiausia, nes jos niekur nereikia transportuoti, o atkeliauja tiesiai iš gamyklos sandėlio į lentynas.

Aut. past.

„Didelė lauko reklama važiuojančius tiek nuo Kėdainių į Kauno pusę, tiek ir nuo Kauno į Kėdainių pusę informuos ir kvies užsukti bei įsigyti lietuvių jau pamėgtų Kėdainių konservų fabriko produktų arba atrasti naujų, neragautų skonių. Juk kalėdiniam ar naujametiniam stalui visuomet norisi patiekti kažką ypatingo ir gardaus, – supratingai kalbėjo įmonės direktorius. – Jeigu kalbėtume dar smulkiau, tai – viena iš pirmųjų parduotuvių važiuojant nuo Josvainių prieš Kėdainius.

Norintiems užsukti ir įsigyti fabriko produkcijos, o gal tiesiog apsidairyti, tikrai nereikės gaišti laiko klaidžiojant, nes patogus įsukimas nuo pagrindinio kelio atves Jus tiesiai ten, kur reikia.“

Taip pat skubantieji ar tiesiog norintys pasimėgauti puodeliu kavos, šalia parduotuvės galės jos įsigyti kavos aparate, kuris veikia visą parą.

Visada patrauklios kainos

Šioje parduotuvėje – didžiausia fabriko produkcijos pasiūla, kurios nerasite niekur kitur!/Aldo Surkevičiaus nuotr.

Parduotuvėje parduodama Kėdainių konservų fabriko produkcija visada yra pati šviežiausia, nes jos niekur nereikia transportuoti, o atkeliauja tiesiai iš gamyklos sandėlio į lentynas.

„Be fabriko produkcijos, galima rasti ir kitų prekių, reikalingų patenkinti pagrindinius kasdienius poreikius – pieno, duonos, mėsos, daržovių, vaisių, silpnųjų alkoholinių bei gaiviųjų gėrimų, bakalėjos, buitinės chemijos ar pramoninių prekių, – asortimentą vardijo įmonės direktorius ir pabrėžė: „Užsukę į parduotuvę kaskart rasite ne tik gausų fabriko prekių asortimentą, bet ir labai patrauklias kainas.

Stengsimės pirkėjui visada pasiūlyti bent kelias prekes iš kiekvienos prekių grupės, pavyzdžiui, majonezo, padažo, užtepėlės ar pan., ypatingai palankiomis kainomis. Taigi, net ir išrankiausias pirkėjas ras, ką išsirinkti iš Kėdainių konservų fabriko gaminamos produkcijos. Visada bus išpardavimų. O taip pat netrūks ir kitokių akcijų.“

Be fabriko produkcijos, atsinaujinusioje parduotuvėje galima rasti ir kitų prekių, reikalingų patenkinti pagrindinius kasdienius poreikius – pieno, duonos, mėsos, daržovių, vaisių, silpnųjų alkoholinių bei gaiviųjų gėrimų, bakalėjos, buitinės chemijos ar pramoninių prekių./Aldo Surkevičiaus nuotr.

Sukūrė naujų darbo vietų

Atsinaujinusioje parduotuvėje, pasak A. Jasionio, buvo sukurtos dvi papildomos darbo vietos ir dabar joje dirbs ne du, o keturi darbuotojai. O jai vadovaus didelę patirtį prekyboje turinti regiono vadovė Erika Gutauskienė.

„Erika yra ilgametė UAB „Sibena“ darbuotoja, pas mus dirbanti daugiau nei dvidešimt metų. Ji darbą pradėjo nuo kasininkės-pardavėjos, perėjo visus etapus, todėl puikiai išmano darbo specifiką, supranta darbuotojus, – parduotuvės vadovę gyrė įmonės direktorius. – Naujus darbuotojus, kaip reikia dirbti, du mėnesius apmokėme kitose „Mini Market“ parduotuvėse. To anksčiau niekada nesame darę.“

O baigdamas pokalbį ir linkėdamas gausaus bei sotaus šventinio stalo, A. Jasionis kvietė visus, skubančius ir neturinčius pakankamai laiko užsibūti virtuvėje, užsukti bei iš gausaus Kėdainių konservų fabriko produkcijos asortimento išsirinkti sau tinkamus patiekalus, pagardus, padažus ar tiesiog nustebinti namiškius ir pamaloninti jų pilvus gardžiais atradimais.

7 Komentarai

 • Parduotuvė ir pardavėjos labai šaunios, viskas pabai puiku, tikrai lankysimės, bet tas plikas direktorius padėk Dieve, anei kriu kriu su paprastu žmogum. Kaip jis gali būti direktorium?

  • Tikrai taip, pagarbos paprastam žmogui nulis

 • Bet ar ne vanielina ten sustojus apsipirkti?

 • O kaip su GP ar be ju?

 • Viskas būtų su tuo Agurkėliu gerai, jei ne jų atstumiantis ir grubus direktorius….

 • Gal būt ir komentatoriai kažkam labai nepatinka.
  Bet tai nereiškia, kad žmogus blogai dirba.
  SėkmėsI

 • nuverti plika dirėktoriu!🤣🤣🤣

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video