Nauja isterijos banga?

 Nauja isterijos banga?

Jolanta Blažytė, „Vikonda grupės“ valdybos pirmininkė

Jolanta BLAŽYTĖ, „Vikonda grupės“ valdybos pirmininkė

Užkliuvom už varčios ir vėl iš pradžios: ligoninės „dega“, žmonės serga, planinės operacijos atidedamos, premjerė nebeslepia savo desperacijos, o sveikatos apsaugos ministras, pasiėmęs už parankės duomenų mokslininką, vėl keliauja į kaltųjų medžioklę.

Tuo tarpu aš pati, ne taip seniai besilankiusi Lenkijoje, vis galvoju: kodėl kaimyninėje šalyje taip ramu? Nei ten kas labai serga, nei kas labai miršta, nei kas labai skiepijasi, nei kas labai isterikuoja. Gyvena sau žmonės ir gyvena.

Taigi, lyginu.

Per paskutines 7 dienas susirgimų skaičius (skaičiuojant 1 mln. gyventojų) Lenkijoje – 112, tuo tarpu Lietuvoje – 2 696. Taip sakant, Lietuvoje šis skaičius net 24 kartus didesnis.

Covid mirčių skaičius per paskutines 7 dienas (skaičiuojant 1 mln. gyventojų) Lenkijoje tik 1,69, tuo tarpu Lietuvoje – net 36,96.

Betgi vakcinacijos indeksas Lenkijoje mažesnis nei Lietuvoje.

Ko dar reikia mūsų gerbiamai Vyriausybei, kad jos atstovai nustotų isterikuoti ir pradėtų valdyti situaciją?

J. Blažytė

Lenkijoje – 97 dozės/100 gyventojų, Lietuvoje – 124 dozės/ 100 gyventojų.

Hospitalizacijų skaičius (1 milijonui gyventojų) Lietuvoje – 317, Lenkijoje – 26.

Jokių galimybių pasų Lenkijoje nėra, nors Lietuvos SAM puslapyje parašyta, kad yra (ai, prie SAM pomėgio „trolinti“ jau pripratau).

Jei ką, tai pagal Jungtinių tautų sudaromą Human Development indeksą, parodantį šalies išsivystymo lygį, Lietuva užima aukštesnę poziciją už Lenkiją.

O pagal Covid mirčių per paskutines 7 dienas skaičių Lietuva užima 7 vietą pasaulyje (statista duomenimis) ir pirmąją vietą Advanced economies šalių grupėje.

Šioje vietoje tik norėčiau sužinoti: kaip mes tokie, visi ekonomiškai ir žmogiškai išsivystę, gydome savo Covid ligonius? Kokie gydymo metodai naudojami? (apie pažangius gydymo metodus bus kitas post‘as).

Ir dar norėčiau sužinoti: ko dar reikia mūsų gerbiamai Vyriausybei, kad jos atstovai nustotų isterikuoti ir pradėtų valdyti situaciją? Gal 8 dozių vakcinos kiekvienam? Gal penkių kaukių ant nosies vienu metu? Gal draudimo neskiepytiems naudotis tūlikais? O gal, remiantis Australijos pavyzdžiu, ašarinių dujų ir guminių kulkų visiems, nenorintiems badytis?

O gal tiesiog pabandyti liautis kurstyti baimes, įtampą, žmonių susipriešinimą ir leisti visiems ramiai gyventi? Juk sakoma, kad visos ligos nuo nervų. O matant tokį Lietuvos „viršūnių“ infantilizmą, nervai nelaiko nė vienam.

40 Komentarai

 • saunuole Jolanta, nebijo, drebe teisybe, pagarba siai moterei

  • ŠAUNUOLĖ

  • Pritariu, šaunuolė Jolanta,nebijo rėžti tiesą apie žydrą vyriausybę!

 • Bet kaip Jolanta gali dirbti su savo komanda, jei ta komanda tiki mokslu ir yra pasiskiepijusi? Tai reiskia, kad komandos nuomone skiriasi nuo Jolantos?

 • Lenkijoje nera durniukų antivakserių mitingų,kurių metu užsikrecia neskiepyti,višta

  • Tai skiepiti juk taip pat uzsikrecia

  • Šitaip komentuojant negerbiate ne tik kito, bet ir savęs. Mokykimės reikšti savo nuomonę pagarbiai. Jūsų juk višta ar kaip kitaip niekas nevadino.

   • Diskutuoti? Pagarba? Tu juokauji?

  • O girdėjot ką nors apie priežasties-pasekmės ryšį? Mitingai prasidėjo tik valdžiai pradėjus gąsdinti žmones su GP. Tai kas čia kaltas? Ir kas tas antivakseris? Aš visą gyvenimą skiepijaus ir šį kartą būčiau.. jeigu mano artimoje aplinkoje nebūtų nuo vakcinos labai nukentėjusių žmonių.

  • Tu pati vištų višta

  • Šaunuolė sveikinu taip ir toliau laikyti

  • Šaunuolė sveikinu taip ir toliau laikyti .Laikyti nes statistika iškreipta ir nėra ten tiesos

 • Daugiau tokių straipsnių. Ž.moės galės rinktis.

 • Sena nupezelė vėl nusišneka.

  • O kiek tamstai metelių, jei Tiesa „Sena“ ir dar nupezėlė?! O kaip atrodo „jaunimas“ nenupezęs?!

  • R ….ne kiausiniui vista mokinti

 • Kodėl Lietuvoje tiek daug sergančių ir mirčių nuo Covid-19? Juk daug prasirgusių, nemažai pasiskiepijo, turėtų būti apie70-80%. Ir vis tiek susirgimų kasdien daugėja, situacija blogėja. Kaimyninėse šalyse- Lenkijoj, Latvijoj, Estijoj situacija kur kas geresnė. Kame reikalas? Arba valdžia meluoja, arba kas dar? Lietuvoj vos 2,8 mln. gyventojų ir kasdien vis daugėja susirgimų? Taip išeina, kad jau po antrą kartą serga?

  • Ka tu cia kliedi?

   • Taip, valdzia meluoja, o tiesa sako jolacka, masinvagis is jonavos ir kepenis 🙂 kodel pas mus daug?. Tai skaityk sita straipsni. Pas mus daug susirgimu del tokiu jolantu, kuriu smegenys vistos dydzio. Tokios jolantos ir kaltos. Jai 15-20 zmoniu mirtys per diena yra… isterija. Vat cia tai jio 🙂 Zmogus? Mire zmogus? O kas man. Jis man sudas, jis gi ne as – toks sitos Kedainiu verslininkes vadinamos poziuris ir empatijos lygis. Pamenat moteri, kuri apie vokelius prabilo. O jolacka toliau kala melo kupinus kliedesius. Prisikals. Atpildas ateina tokiem.

 • Vel ta kvaisa runkeliam nesąmones kliedi. Man atrodo, jie tiek nuzmogejo (jei tas isgama tiek zmones sudais laiko, jog vandeni pardavineti sieke nes va gydanti covida), kad jiem nusisikti ir ant zmoniu ir gyvybiu, svarbu, kad esamai vyriausybei butu blogiau. Beje, uzvakar mačiau per zinias sita bažnyčioje sedejo pirmoje eileje be kaukes. Tai, tikuosi, ji pasiskiepijus. Nors nenustatebciau, kad musu vergai subinlaiziai ja ten ir be galimybiu paso ipravodintu.. Dar juokingai atrodo, kad profesoriai sedi galiorkoj, pirmoj eilej juokdariai, valgantys virusus.

  • O siaube,iš kur Lietuvoj dar yra tokių beraščių,nemąstančių besmegenių dar yra,stebiuosi!Komentarai kaip iš psichiatrinės paciantųsaulė

 • Paskaitau komentarus ir liudna darosi .Valdzia plauna pinigus ,tyciojasi is zmoniu ,teikia melagingus skaicius Covid ,greitai susipiks su visom salim .O kai p,Jolanta paraso straipsni ,tai isvadina vista .Man atrodo ,kad reiktu daugiau pasidometi valdzios darbeliais ,spalvotu darbeliais irpagalvoti ,kaip mes esame suverzti .Man atrodo koks kieno reikalas ar as skiepita ar ne.Kodel neklausia manes ar as nenesioju bacilos dziovos ,nes as ja seru ir turedama pasa krenksciu ir spjaudaus didziojoj Maxsimo ir visur kitur kur tik einu .

  • Paskaičiau tavo komentarą ir matau tipinę rusišką lachudrą 🙂

   Susipiks (Susipyyyyyyks, penkta klasė, tu jos lygio jau neįsisavinus) su visom salim. Dabar tu man atsakyk: kiek pasaulyje yra šalių? Lietuva nesutaria: su supistu rusynu, su komunistine banditine Kinija ir Baltarusija, kurios vadovas yra psichopatas išgama, valdomas rusyno. Dabar man įvardink dar bent 10 valstybių, su kuriomis pykstasi Lietuva.

   Valdžia plaunu pinigus. Kas čia per idiotizmas? Pateik man bent vieną konkretų pavyzdį, kur ir kaip valdžia plauna pinigus.

   Valdžia tyčiojasi iš žmonių? Įvardyk man nors vieną premjerės pasisakymą, kur ji tyčiojasi iš žmonių. O aš tau įdėsiu dešimtis video su šimtais keikmsų iš galimai rusų banditų organizuoto šeimų maršo.

   Tavo Jolantos žmonės višta nevadina, žmonės sako, kad tavo Jolanta su vištos smegenimis, jei rašinėja tokius tekstus. Ir tas turbūt tiesa. Ji net nesuvokia,kad šiek tiek gudresnių žmonių akyse galutinai save demoralizuoja.

   Kieno reikalas, ar as skiepita (turėtų būti skiepyta, bet ruspalaikiai niekada neišmoks lietuvių balsių) Supranti, virusas yra užkrečiama liga. Matau, iki šiol nežinojai. Tai dabar žinok, Jolantos gerbėja 🙂

   • Nu,kai kėdainiečiai kėdainiečius taip šmeižia, vieni kitus puola dėl skirtingų nuomonių, tada jau nėra ką ir besakyti…..Šaunuolė Jolanta!! Nebijo sakyti tiesą…Juk faktai neišgalvoti!!!Akis duria visur užimama Lietuvos paskutinė vieta!!! LENKIJA, LATVIJA.ESTIJA…Kodėl ten žmonės gyvena geriau! Kodėl Lenkijoje nereikalaujamaGP? Kodėl mes , turėdami pasus, sergame daugiau už kaimynus…pas mus tokioje mažoje Lietuvoje !!!Žmonės bijo savo valdžios….Vadovaujančių greitai bus daugiau negu sunkų fizinį darbą dirbančių darbininkų.!!!!!!! Kada valdantieji jr ta OPOZICIJA DIRBS VIENINGAI TIK LIETUVAI, LIETUVOS ŽMONĖMS! O dėl sirgimų….juk visada buvo tų įvairių virusų….sirgimų ; komplikacijų, peršalimų…..

    • Taip, taip, dadek kad zimbabve ir gvadelupes salos gyvena geriau geriau, o donbasas yra pasaulio ekonomikos centras. O Lietuva i donbaso roju nuvestu tik vyktariukas su stebuklingu vandeniu. Buvo visokiu ligu…… Jo… Tu dar mara, vezi ir korona su sloga sulygink. Ai, tu jau padarei tai. Tau protelio uzteko.

    • O papasakok kiek Rusija,Kinija užima pasaulio pagal gyventojus ir plotą.

   • Anonimo komentarai yra bjaurūs, įžeidžiantys kitus komentatorius. Matomai ir pats anonimas yra bjauraus būdo. Daugybę žmonių rašo su gramatinėmis klaidomis, net žurnalistai , rašantys straipsnius, padaro klaidų. Šitas koronovirusas siaučia antrus metus. Lietuvoje prasirgusius ir pasiskiepijusius kartu sudėjus, būtų apie 70-80 % žmonių, kurie jau turi šiokį tokį imunitetą. Gyvenojų nėra nė 3 mln. Tai iš kur kasdien tiek susirgusių? Skiepai apsaugo nuo daugybės ligų ir kol kas nieko geriau už skiepus neišrado. Bet prieš skiepijant, turėtų būti tikrinama žmonių sveikata. Kas nenori, gali skiepytis kaip nori. Toks anonimas , tikriausiai, yra sveikas , pasiskiepijęs visais skiepais, amžinai jaunas ir nemirtingas?

    • Bet prieš skiepijant, turėtų būti tikrinama žmonių sveikata.

     Kas cia? 🙂

     amžinai jaunas ir nemirtingas?

     Antivakseriai tiki maklaudais.

     Gyvenojų nėra nė 3 mln. Tai

     Tai jio, 1000 yra daugiau uz 3 milijonus

     žmonių, kurie jau turi šiokį tokį imunitetą.

     Sioks toks imunitetas? Kas cia per naujas medicininis terminas? Tai gal sitas pasvaiciojimas yra atsakymas i kita tavo kliedesi, jog 1000 daugiau uz 3 milijonus.

     Del klaidu: yra rinkimo klaidos ir yra issilavinimo klaidos. Ir yra vadinamosios kacapu klaidos. Tad neskiesk. As tycia dabar padariau rinkimobl klaidu. Kad tu pajustum menkystos dziaugsma 🙂

   • ir pasislėpei po anonimu, kadangi bijai durnelio vietoje pasilikti su savo paistalais.

    Ogi, prie savo rašliavos dar nepridėjai … „rusai puola“…, būtų puikiai parodytas tavo smegenų lygis. Oi, oi oi, koks baisus pavydas tave ėda tai sėkmingai moteriai!

    O, Jolanta drąsi, šauni moteris, kuri nebijo pasakyti, kad „karalius nuogas“.
    Jolanta, daugiau panašių straipsnių laukiame iš jūsų!
    Sėkmės Jums!

 • Izraelis puikus pavyzdys, bet vakseriams per tuscios makaules ta suprasti

  • Kiebo pavyzdys yra Izraelis? 🙂 Papasakok placiau. Tik nevaryk rusu trokiu fermos feisbukiniu nesamoniu, kaip izrarkyje simtais tu istwnciu mirsta žmones, o imk statististika is oficialiu puslspiu izraelio, nepamirsdamas tai, kad virusas vystosi i naujas atmainas del antivakseriu nesiskiepijimo.

 • Anonimui atsakysiu , kaip supratau jis yra spalvotas ir nera tikslo man daugiau apie ji komentuoti,o ponia Jolanta saunuole .

 • Anonimui atsakysiu , kaip supratau jis yra spalvotas ir nera tikslo man daugiau apie ji komentuoti,o ponia Jolanta saunuole .Dar pridesiu ,kad esu senas zmogus ir pragyvenus karus ir bada ,daug padejes zmonem ,bet tokio atgarsio ,kaip is anonimo nesu gaves,o rasau su klaidom tik per kompiuteri .Idomu kas per mokslininkas anonimas jei nesidomi politika .

  • Jeigu jau esat toks senas zmogus zmogus, kuris mate karus (Europoje vyko per paskutinius 107 metus du karai, is kuriu antras pries 80 metu, bet jus sakot ne kara, o karus, reiskia matet minimum du karus. Reiskia, matet ir pirma kara. Turejo buti minimum 5 metai, kad atsimintum kazka. Tai jums dabar 107-110 metu (aisku, jei jus nematet Napoleono ir Tautu pavasario, nes tuomet gal ir visi 200). Bet jei jau toks metuose vyras, tai turetumet suvokti, jog netoleravimas piktybinio melo, ciniskumo, tamsumo nera jau taip ir blogai.

 • Graudu skaityti sitos ‘verslininkes’ ir jai pritariancio panasaus ponaicio verslinko isvedziojimus ir zmoniu klaidinima. Ne kazka, kai zmogus, neturintis nei atitinkamo issilavinimo, nei supratimo apie ta sriti, pradeda viesai samptotauti ir skleisti erezijas. O kruva jos ‘garbintoju’ pradeda ploti katuciu. Ziauru, bet beliek palinketi, kad piliete Blazyte pati susidurtu su sios ligos tamsiaja puse – komplikacijos ar mirtys artimu zmoniu. Slykstu, kai bandoma politinius dividentus krautis pataikaujant tamsiausiems visuomenes sluoksniams. O tiesiai sviesiai galiu pasakyt tiek, – taip, kai kvailiu kiekis valstybeje pasiekia kritini lygi, kada gali sustoti ar sugriuti visa valstybe, taip, belieka imtis drastisku priemoniu kaip Australijoje, Prancuzijoje ar Italijoje. Ir bet kuris, kuris pareiskia, kad skiepai tera niekam nereikalingi ir sveikatai zalingi ‘badymaisi’ man priligsta menkystai, netiesiogiai griaunanciai valstybe.

  • Siaip Vakarai prisidirbo su per mazu svietimu. Yra tikrai daugybe viduramziu bruozu atgimstanciu. Pernelyg menkas svietimas ir lavinimas. Tai pas mus nieko nieko keisto: nes rusu isgamos bolsevikai sunaikino fiziskai visa tautos intelektualini ir dvasini zieda. Jie ir pas save sunaikino. Tai cia nieko keisto, kad padugnes turi balsa. Bet senosios Vakaru demokratijos…..tik del per silpno svietimo ir visuomenes gradacijos sumaisymo, kai nera atrankos rimtos ir kalba bet kas. Tarkim uspaskiene tampa virusologijos zinove. Siaip sveiko proto bent kiek turintis zmogus turetu suvokti, kad reikia pasitiketi tu sriciu kieciausiais profesionalais, o ne nieku tauzytojais. O cia turim situacija, kai uspaskiene zino geriau uz geriausius pasaulio virusu zinovus. Pakankamai islavinta visuomene turetu kone automatiskai atmesti uspaskienes ir pasitiketi mokslininkais. Bet visokiom aldonom is beinaiciu ar labunavu atrodo, kad uspaskiene zino geriau. Cia ir yra griztantys viduramziai. Uspaskienes ima uzimtu tuometiniu kunigu pozicijas. Dar praeis kiek laiko, jie ims siulyti mokslininkus ant lauzu deginti. Jau nedaug truksta. Jei ji cia rasytu, kaip ledus parduoti, tai dar suprasciau, nes ji verslininke.

   • tokius neapykantos žmonėms fanatikus,, kaip tu tikrai vertėtų sudeginti!
    Pamąstyk, kokioje žiaurioje neapykantoje kitaminčiams tu gyveni!
    Tau nepadės jokie skiepai, nes tu iš vidaus pats save suėsi!

 • Dvi Lietuvoje žinomos moterys-tai Jolanta Blažytė ir Živilė Pinskuvienė, kurios realiai mąsto ir rašo apie esamą padėtį Lietuvoje dėl covid ir migrantų. Kodėl vyriausybė taip neatsižvelgia į žmonių nuomonę ir savo veiksmais dar labiau kiršina visuomenę? Toks įspūdis, kad sveikatos apsaugos ministras neturi kompetentingų patarėjų, o visam paradui vadovauja visagalė ir visažinė A. Armonaitė.

 • Ponia turi išvystytą „teisingą“ požiūrį i daugumą įvykių Lietuvoje ir į pat gyvenimą. Apima geras jausmas skaityti jos postus feisbuke. Sėkmės jai..

 • Šaunuolė sveikinu taip ir toliau laikyti .Laikyti nes statistika iškreipta ir nėra ten tiesos.Matyti tai aiškiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video