Naudoti Nissan Qashqai – ką juose galite rasti išskirtinio?

 Naudoti Nissan Qashqai – ką juose galite rasti išskirtinio?

Tie, kas trokšta turėti didesnę bei talpesnę mašiną, ima jos dairytis visureigių kategorijose. Rinkoje yra tikrai ne vienas pasirinkimas, todėl nuspręsti, kuris bus pats tinkamiausias variantas, bus nelengva. Visų pirma siūlome susipažinti, kuo nuo kitų modelių skiriasi naudoti Nissan Qashqai. Dėl to tikriausiai ir sakoma, kad vienas geriausių pasirinkimų bus būtent šis automobilis.

Naudoti Nissan Qashqai dar būna vadinami krosoveriais. Tad nenustebkite, jei kada nors rasite būtent tokį šio modelio automobilio pavadinimą. Reikia paminėti, kad modeliai laikas nuo laiko yra atnaujinami. Dizainas gali būti vis kitoks, o dinaminės charakteristikos vis patobulinamos. Be to nuolat įmontuojamos naujos technologijos suteikia vairuotojams dar daugiau pasitikėjimo bei laisvės didelėse transporto spūstyse bei važiuojant užmiestyje.

Naudoti Nissan Qashqai dažnai salone turi tokias sėdynes, kurios yra trauktos aukštos kokybės minkšta oda. Tokiose sėdynėse yra labai patogu bei komfortiška sėdėti tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams. Beje, nelieka nuskriausti ir melomanai. Jie tikrai apsidžiaugs, kad Nissan Qashqai automobiliai turi tik aukščiausios kokybės BOSE septynių garsiakalbių garso sistemas. Tad bus tikras malonumas ne tik patogiai sėdėti, bet ir klausytis mėgstamos muzikos. Tai įvertins kiekvienas, važiuojantis šiame automobilyje.

Taigi būtent dėl šių aukščiau išvardintų ir kitų tam tikrų, gana individualių privalumų tiek nauji, tiek ir naudoti Nissan Qashqai labai dažnai rieda mūsų šalies keliuose. Važiuojant spūstyse, greitkeliuose ar parkuojant mašiną savo kieme, labai tikėtina, kad vienas kitas Nissan automobilis bus aplinkui. Juk šios transporto priemonės gali pasiūlyti ekonomišką važiavimą mieste, bet tuo pat metu nebus baisu išsukti ir į bekelę. Tokie ir yra visureigių privalumai. Galbūt tikrai ne visi, bet straipsnyje minimas konkretus Nissan modelis, tai tikrai gali suteikti.

Verta paminėti ir Nissan Qashqai automobilio funkcionalumą bei šiuolaikišką ir modernią išvaizdą. Be viso to svarbu užsiminti apie šios transporto priemonės vertę. Atrodo, tiek daug yra privalumų, tad ir toks automobilis bus neįkandamas kiekvienam. Bet yra visai ne taip.

Būtent dėl patrauklios kainos naudoti Nissan Qashqai per kelias kartas spėjo užsitarnauti savo vardą ir iki šiol išlieka vieni mėgstamiausių tarp vairuojančių. Nissan gaminamos mašinos yra ganėtinai pigūs automobiliai, dėl to ir yra „įkandami“ daugeliui lietuvių. Žinoma, nauji Nissan Qashqai automobiliai kainuos tikrai įspūdingas sumas, bet jei pirksite jau panaudotą mašiną, tikrai galėsite nemažai sutaupyti, bet vis dar džiaugtis jos teikiamais privalumais ir minėtomis geromis savybėmis.

Tikriausiai dar ne visi skaitantieji žino, kad populiarusis krosoveris „Nissan Qashqai“ skaičiuoja ne vieną dešimtmetį. Jis buvo sukurtas ir pagamintas jau prieš daugiau nei šešiolika metų. Nors per tiek metų kito jo išvaizda bei tam tikros charakteristikos, bet viskas keitėsi tik į gerąją pusę ir nuolat buvo tobulinama.

7 Komentarai

 • Gerai pasiknisus šitame „nisane“ galima ant daugelio detalių rasti renault logotipą… Daugiau nieko įdomaus ten nėra. Pigus plastikas, jokio visureigio, baisus „dizainas“ – tai viskas ką reikia žinoti apie šį sutvėrimą. A, tiesą, iš praktinių pastebėjimų-„kaškajų“ vairuotojai labiausiai neprognozuojami užmiesčio keliuose (kaip mieste priusų važnyčiotojas). Jiems neegzistuoja veidrodžiai, nusišvilpt į saugią distanciją, manevruoja čia ir dabar nes jiems reikia. O kiti eismo dalyviai…,o kokie kiti eismo dalyviai?

  • Sutinku,geram auto reklamos laikraštyje nereikia, ir dar vienas dalykas pigus daiktas niekada nebūna geras:)

 • Kaži, kokį 20 metų senumo šlamštą komentatoriai vairuoja :)))

 • Ka galime rasti gero???
  Katalizatoriu jeigu dar jo neišpjovė….

 • Ka galime rasti gero???
  Katalizatoriu jeigu dar jo neišpjovė….
  O taip tai japoniškos mašinos rudyja ir nuvertėja greitai.

 • Gerb komentatoriai, manau komentuojate tie kurie nėra sėdėję net už pirmo qashqai modelio vairo. Turėjau naują 2009 metų, paskui 2015 m, dabar t.y. 2023/11/01d miestui turiu 2017 bmv i3 ir užmiesčiui vis dar turiu 2019 qashqai rida jau virš 180 000km!!! Turėti qashqai visi dyzeliai. Nei su vienu neturėjau rimtų bėdų, eksploatuojami kiekvieną dieną 30%žvyru/70% plentu. Kai perki auto juk įsivertini jos +/- . Pinigus moki nemenkus , tad pasveri ar verta mokėti už tokią markę ir modelį. Mano nuomone, nėra prastos mašinos,yra tik nekokybiška tarpinė tarp sėdynės ir vairo.
  Anksčiau turėjau beveik visus Nissan ir Mitsubishi markės rėminius džipus. Pasikartosiu nėra prastų automobilių, tik „lievi“ savininkai, tinginiai, apsileideliai, neišmanėliai ar neišgali tys susimokėti už remontas.
  Visiems linkiu gero kelio, kad ir su kokiu auto lėksit.

 • Na jau apie audio tai tikrai negali pasigirti, bent jau 2016m nieko ten negroja.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video