Natūralios žvakės: prabangus ir natūralus namų kvapas

 Natūralios žvakės: prabangus ir natūralus namų kvapas

Ar kada atkreipėte dėmesį, jog prabangios parduotuvės ir SPA centrai Jus sutinka visų pirma su prabangiu ir išskirtiniu kvapu? Moksliškai įrodyta, jog malonūs kvapai veikia mūsų emocijas ir leidžia jaustis komfortabiliau. Išduosime paslaptį: tokiais kvapais galite užpildyti ir savo namus per daug neišlaidaudami.

Pats paprasčiausias būdas – tai prabangūs namų kvapai su lazdelėmis, kurių naudojimas yra itin paprastas: užtenka atidaryti atidaryti skysčio talpą ir pamerkti į ją lazdeles. Tačiau atsiranda papildomų pavojų – šiomis lazdelėmis ar skysčiu (kuris gali sukelti alergines reakcijas ir pažeisti odą) gali susidomėti mažieji namų gyventojai ar gyvūnai. Ar yra natūrali alternatyva namų kvapams su lazdelėmis?

Pastaruoju metu itin populiarėja alternatyvus ekologiškas pasirinkimas namų kvapams – tai kvepiančios žvakės iš augalinio vaško ir natūralių aromatinių aliejų. Apžvelkime, kokios jos būna ir koks pasirinkimas būtų tinkamiausias Jūsų namams.

Žvakės iš parafino

Tai pats pigiausias ir plačiausiai sutinkamas pasirinkimas, o ir šių žvakių galite rasti kone kiekviename prekybos centre, tačiau mes jo kategoriškai nerekomenduojame. Kodėl? Nes parafinas yra vaško tipas, gaminamas iš naftos ir degdamas išskiria mūsų sveikatai kenksmingas daleles.

Sojų vaško žvakės

Šios žvakės yra geras pasirinkimas ieškantiems natūralios alternatyvos, nes jos pagamintos iš augalinio produkto – sojų vaško, kuris savo ruožtu išgaunamas iš sojos pupelių aliejaus. Koks yra šių žvakių pagrindinis trūkumas? Sojų vaško žvakės nepasižymi itin gera kvapo sklaida, jos kvepia itin švelniai, tad tikėtina, jog Jums tiesiog pritrūks kvapo.

Bičių vaško žvakės

Šios žvakės išsiskiria ryškiai geltona spalva, yra natūralios, bet turi tą patį trūkumą kaip ir sojų vaško žvakės – nepakankamai draugauja su kvapais. Be to bičių vaško žvakės neretai būna brangesnės.

Kokosų vaško kvepiančios žvakės

Palyginti neseniai atsiradusi alternatyva kitos vaško rūšims, kuri pasižymi itin gera kvapo sklaida. Dėl fizikinių kokosų vaško savybių, šios žvakės žymiai geriau kvepia nei sojų vaško žvakės, bei savo skleidžiamu aromatu prilygsta namų kvapams. Tačiau skirtingai nuo namų kvapų yra pagamintos iš natūralios medžiagos – kokosų vaško, kuris yra gaminamas iš kokosų aliejaus. Tai yra puiki alternatyva kvapams su lazdelėmis, jei norite puikaus namų kvapo nekenkiant savo sveikatai ir gamtai.

Šių ir kitų natūralių kvepiančių žvakių galite rasti el. parduotuvėje Gera Namuose.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video