Mokytojus kviečia pretenduoti į Meilės Lukšienės premiją

 Mokytojus kviečia pretenduoti į Meilės Lukšienės premiją

Asociatyvi Piqsels.com nuotr.

rinkosaikste.lt, ŠMSM inf.

Iki rugsėjo 15 dienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija mokytojus kviečia pretenduoti į Meilės Lukšienės premiją. Kandidatūras gali siūlyti švietimo įstaigų vadovai, savivaldybės, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos, ministerijai pavaldžios institucijos, savo kandidatūrą gali teikti ir pats pretendentas. 

Meilės Lukšienės premijos laureatą atrinks švietimo, mokslo ir sporto ministro sudaryta komisija.

Pagrindiniai atrankos kriterijai: gera pedagoginio darbo pradžia ir tolesnė veikla, orientuota į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, humaniškumo principais grįsta elgsena, tautiškai ir pilietiškai aktyvi veikla, drąsi, pripažinta praktika, kūrybinga veikla ugdymo procese, sėkmingi edukaciniai projektai, lyderystė mokykloje ir vietos bendruomenėje ir kt.

Premijos tikslas – įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti Meilės Lukšienės idėjas.

Rekomendacijas ir kandidato sutikimą dėl jo asmens duomenų panaudojimo prašome pateikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai adresu A. Volano g. 2, 01124, Vilnius arba el. p. smmin@smsm.lt

 Meilės Lukšienės premijos skyrimo nuostatai skelbiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje.

Premija teikiama spalio mėnesį, Tarptautinės mokytojų dienos proga. Premijos dydis – 120 bazinių socialinių išmokų BSI (5 520 Eur).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video