Mokytojų streikas – jau ryt, jungsis 3 kėdainiečiai

 Mokytojų streikas – jau ryt, jungsis 3 kėdainiečiai

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

Po įspėjamojo mokytojų streiko jokių esminių susitarimų pasiekti taip ir nepavykus, rytoj, rugsėjo 29 dieną 8 val. ryte skelbiamas mokytojų streikas. Žinoma, kad prie streiko jungiasi 3 Kėdainių šviesiosios gimnazijos pedagogai.

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga sako, kad streikas tęstis turėtų apie mėnesį laiko.

„Mes tikimės, aišku, kad streikas pasibaigs labai greitai, bet kol kas esame nusimatę, kad jis truks bent jau mėnesį laiko. O paskui žiūrėsime, nors jis bet kada gali pasibaigti, jei tik pavyks sulaukti kažkokio tenkinančio derybų rezultato“, – sakė LŠDPS atstovas spaudai Alius Avčininkas.

Jo teigimu, mokytojai, kaip ir įspėjamojo, taip ir tikrojo streiko metu pamokų neves.

„Mokytojų darbo sutartis, tam laikui, kiek jie planuos streikuoti, bus stabdoma. Ugdymo procesą tuo laiku turės organizuoti mokyklų administracija. 

Pamokos nevyks, nebent kas nors pavaduos tuos mokytojus, nors šiaip už pavadavimą atlyginimas nemokamas, tad nebent kuris kitas pedagogas pavaduotų streikuojantįjį savanoriškais pagrindais“, – kalbėjo LŠDPS atstovas.

Jis pridūrė, kad vieni mokytojai gali streikuoti dieną ar kelias, kiti – savaitę, visą mėnesį ar daugiau.

2 Komentarai

  • Jie tikrai pasinaudos proga nugręžti biudžetą. Visgi nelabai suprantu, kokio susitarimo jie nori, jei galioja pasirašytas anksčiau. Ar nebus, kad vidury vykdymo vėl užsimanys keisti sąlygas? Labai nepatikimi, nes nesilaiko susitarimo. Skatinu nesitarti su teroristais.

  • Ar dar atsimenate mane iš to multiko,kur aš pasireiškęs buvau savuoju,,man,man ir man“?Jei užmiršote,prašau sekti,, streiko“eigą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video