Močiutę ir jos namus išgelbėjo budrumas (FOTOGALERIJA)

 Močiutę ir jos namus išgelbėjo budrumas (FOTOGALERIJA)

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo ugniagesiai. Jiems atvykus prie kamino degė vidinė namo siena, namo viduje jautėsi uždūminimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Viena Kėdainių rajone gyvenanti garbaus amžiaus senjorė gali švęsti antrą savo gimtadienį. Trečiadienio vakarą, prieš pat einant miegoti, užsidegė jos namas. Ir tik pastebėjusi gaisrą bei skubiai tarnybas iškvietusi senjorė taip išgelbėjo ne tik savo turtą, bet ir gyvybę. Specialiųjų tarnybų pareigūnų teigimu, iki tragedijos trūko vos kelių minučių.

Gaisras kilo vėlų vakarą

Bendrajame pagalbos centre senjorės pranešimas apie Dotnuvos seniūnijos Mantviliškio kaimo Liepos 6-osios gatvėje kilusį gaisrą individualiame gyvenamajame name buvo gautas po 21 valandos. Skambinusioji nurodė, jog namuose dega siena, o ji pati bando ją gesinti.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Krakių bei Dotnuvos ugniagesių komandos, Greitosios pagalbos tarnybos medikai.

Pirmieji atskubėjo Dotnuvos ugniagesiai. Jiems atvykus, prie kamino degė vidinė namo siena, namo viduje jautėsi uždūminimas. Ugniagesiai sieną apipylė vandeniu, neleido gaisrui plisti.

Dotnuvos seniūnijos Mantviliškio kaimo Liepos 6-osios gatvėje gaisras kilo individualiame gyvenamajame name. Moteris nurodė, jog namuose dega siena, o ji bando gesinti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Netrukus atvyko pastiprinimas. Gelbėtojai grandininiu pjūklu išpjovė sienos dalį, ją išardė, viską perliejo vandeniu. Ugniagesiai įsitikino, kad degimo daugiau niekur nėra ir budėjo įvykio vietoje.

Tuo metu medikai ramino namuose buvusią 84 metų senjorę, kuri patyrė didžiulį išgąstį.

Beje, moteris labai rūpinosi saugumu – krosnis ir kaminas buvo išvalyti, namuose buvo įrengtas dūmų detektorius.

Gelbėtojai grandininiu pjūklu išpjovė sienos dalį, ją išardė, viską perliejo vandeniu. Ugniagesiai įsitikino, kad degimo daugiau niekur nėra ir budėjo įvykio vietoje.

Aut. past.

Norėjo pasišildyti prieš miegą

Močiutė pasakojo, kad prieš miegą norėjo pasišildyti ir pakūrė keletą malkų. Laimei, laiku pastebėjo, kad kažkas ne taip, kad dega jos namo siena. Jei moteris būtų kietai įmigusi, pasekmės dabar būtų daug liūdnesnės. Specialiųjų tarnybų pareigūnų teigimu, lemtinga galėjo būti kiekviena minutė.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo nuo kamino, kuris nors ir prižiūrėtas, tačiau jau nėra pirmos jaunystės.

Ugniagesiai išvėdino patalpas ir patarė senjorei susitvarkyti kaminą. Po gaisro močiute pasirūpino jos artimieji.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video