Mineralinių produktų gamintoja „Epsoma“ jau baigia montuoti karčiosios druskos liniją

 Mineralinių produktų gamintoja „Epsoma“ jau baigia montuoti karčiosios druskos liniją

UAB „Epsoma“ nuotr.

BNS inf.

2020 metais bankrutavusioje „Kėdainių odos“ gamykloje mineralinių produktų gamintoja „Epsoma“ baigia montuoti karčiosios druskos liniją ir kitų metų pradžioje pradės gamybą, o vėliau statys naują gamyklą – Kėdainių LEZ jau rezervuotas 3 ha sklypas, penktadienį rašo „Verslo žinios“.

„Pirmuosius bandymus pradėsime vasarį, o kovą jau turėtume dirbti normaliu pajėgumu“, – sakė „Epsoma“‘ direktoriaus  Andrius Stasiukynas, anot kurio jau investuota per 8 mln. eurų, o 40 mln. eurų investicijas numatoma įgyvendinti per dvejus–trejus metus.  

Jo teigimu, produkcijos paklausa milžiniška – dar nepagaminta produkcija jau parduota, o užsakymus galima skaičiuoti keleriems metams į priekį. 

2 Komentarai

  • Dar veršis ruroj,o jau peili galanda.Juk jei Lifosa nedirbs(patis rašėt)nebus rugšties ir pipiec-gražinsit,dar nepagamintos,bet jau parduotos produkcijos paimtas babkes dar ir kokias netesybas išsireikalaus.

  • Absurdas kažkoks-visur vien tik perspėjimai apie siautėjančius sukčius,o čia supirkta net nepagaminta produkcija,kuris gamybos grandinėje figūruoja nedirbančios Lifosos irgi nepagaminta žaliavinė dalis.Ir dar su tokia pompastika apie tai pranešama.Monkės biznis visa tai…Aha,o LEZ’e jau ir sklypas paruoštas tai karčiai druskai daugintis be Lifosos pajėgumų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video