Mieste susidūrė visureigis ir lengvasis automobilis: prireikė ugniagesių (FOTOGALERIJA)

 Mieste susidūrė visureigis ir lengvasis automobilis: prireikė ugniagesių (FOTOGALERIJA)

Dūmų ir gaisro požymių nebuvo, buvo išsiskleidusios oro pagalvės, nuo jų buvo daug dulkių. Atjungtas automobilio „Ford Focus“ akumuliatorius./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrjus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste įvyko avarija, kurios metu susidūrė visureigis ir lengvasis automobilis. Įvykio vietoje prireikė ne tik pareigūnų, bet ir ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Laimei, avarijos metu nukentėjo tik technika, žmonės liko gyvi ir sveiki.

Įvykis popiet

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris „Rinkos aikštę“ informavo, kad eismo įvykis įvyko lapkričio 28 dieną, apie 13 valandą.  

Kėdainių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, jog miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, ties posūkiu į Budrio gatvę, susidūrė automobiliai „Ford“ ir „Volkswagen“.

Pranešta, kad po eismo įvykio iš po automobilio kapoto rūksta dūmai.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Įvykio vietoje prireikė ne tik pareigūnų, bet ir ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Laimei, avarijos metu nukentėjo tik technika, žmonės liko gyvi ir sveiki./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vairuotojai – blaivūs

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad fordą vairavo moteris, o volksvageną – vyras.

Pareigūnai patikrino ir nustatė, kad eismo įvykio metu abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs, jie sutarė dėl kaltės, tad pareigūnai šio eismo įvykio aplinkybių netyrė. 

„Automobilių vairuotojai užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Niekas nenukentėjo“, – „Rinkos aikštę“ informavo ir įvykio aplinkybių nedetalizavo Komunikacijos poskyris.

Pareigūnai patikrino ir nustatė, kad eismo įvykio metu abiejų automobilių vairuotojai buvo blaivūs, jie sutarė dėl kaltės, tad pareigūnai šio eismo įvykio aplinkybių netyrė. 

Aut. past.

Nuvalė dangą

Ugniagesiai gelbėtojai nedelsiant atjungė lengvojo automobilio akumuliatorių, nuvalė važiuojamąją kelio dalį.

„Dūmų ir gaisro požymių nebuvo, buvo išsiskleidusios oro pagalvės, nuo jų buvo daug dulkių. Atjungtas automobilio „Ford Focus“ akumuliatorius.

Kitas eismo įvykyje buvęs automobilis stovėjo kelkraštyje, jame vairuotojai pildė deklaraciją“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video