Mieste susidūrė du BMW: moteris ir mažametė išgabentos į ligoninę (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio popietę Kėdainių mieste įvyko skaudus eismo įvykis, kurio metu nukentėjo du žmonės – jauna moteris ir jos mažametė dukra. Pirminiais duomenimis, kaltininkas iš eismo įvykio vietos pasišalino, jis ieškomas.

Ramioje gatvėje

Eismo įvykis įvyko ramioje gatvėje, nuosavų namų kvartale. 14 val. 55 min. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pranešimas, kad Kėdainiuose, A. Kanapinsko ir Eglių gatvės sankryžoje, susidūrė du BMW markės automobiliai.

Pranešėjas negalėjo pasakyti, ar yra prispaustų, ar nukentėjusių žmonių, tiesiog informavo, kad eismo įvykis didelis, automobiliai stipriai suknežinti.
Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Ketvirtadienio popietę Kėdainių mieste įvyko skaudus eismo įvykis, kurio metu nukentėjo du žmonės – jauna moteris ir jos mažametė dukra.

Aut. past.

Išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad minėtų gatvių sankryžoje susidūrė trečios ir penktos klasės BMW automobiliai.

Trečiuką vairavo 24-erių metų moteris, ji važiavo ne viena, su ja buvo ir 3-ejų metų dukra. Abi nukentėjusiąsias medikai nedelsiant apžiūrėjo ir išvežė į gydymo įstaigą.

Tuo metu penktuko vairuotojo įvykio vietoje nebuvo, įvykio liudininkai bei į įvykio vietą atvykę nukentėjusiųjų artimieji informavo pareigūnus apie galimai avariją sukėlusį ir iš įvykio vietos pasišalinusį asmenį.

Nepraleido

Pirminiais duomenis, eismo įvykis įvyko todėl, kad pagrindiniu keliu važiavusios moters nepraleido iš šalutinio kelio išvažiavęs galimai vyro vairuojamas automobilis. Tuomet ir įvyko susidūrimas, automobiliai nuo smūgio apsisuko, vienas jų rėžėsi į kelio ženklą ir tvorą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

7 Komentarai

  • toje sankryžoje išvažiuojant iš Eglių gatvės labai blogas matomumas , tvoros taip arti gatvės , kad turi truputėlį išlysti į Kanapinsko gatvę apsižvalgyti . Ir dar daug yra tokių sankryžų , kuriose tvoros ar gyvatvorės labai arti , matomumas išvažiuojant blogas.

    • Jei bego tai gatavas buvo paziek koks greitis buvo dalbajobe tu

      • Visi girdejo kad jis buva prisivalges narkotiku ustai ir bega. Ji merga isveze. Reik nubaust ta merga ir nebemylet jos.

  • Ne tokia ir rami ta gatvė. Kanapinsko ir Eglių gatvės sankirta yra pavojinga. Ten per tvoras ir tujas nieko nesimato, kol neišlendi su puse automobilio į kertančią gatvę. Ten reikia išspręsti tą problemą.

  • Jei už vairo asilas,tai ir tujas ir tvoras panaikink-vistiek atsipisdins,arba pakiš.

  • Padaryti vienos krypties eisma toj egliu gatvelej, kad is jos nebutu galimybes isukti i judria kanapinsko gatve, tada gal baigsis gatveles gyventoju piktnaudziavimai uzbarikaduoti matomuma prie sankryzos

  • Ten tikrai lb problemine sankryza

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video