Mieste susidūrė du automobiliai: nukentėjo nepilnametė keleivė

 Mieste susidūrė du automobiliai: nukentėjo nepilnametė keleivė

Atskubėję į įvykio vietą pareigūnai rado susidūrusius lengvuosius automobilius „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 1972 metais gimusi moteris, bei „Audi A3“, kurį vairavo 1975 metais gimusi moteris./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių miesto judrioje sankryžoje susidūrė du moterų vairuojami lengvieji automobiliai. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į ligoninę išvežta nepilnametė keleivė. Laimei, mergina sužalota nesunkiai, tad ji gydymą tęsia namuose.

Po dešimtos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyrius antradienį „Rinkos aikštę“ informavo, kad pranešimas apie įvykį Bendrajame pagalbos centre buvo gautas gruodžio 24 d. apie 10 val. 10 min.

Pranešta, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus ir Tilto gatvių sankryžoje, susidūrė du automobiliai, yra nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Vairavo moterys

Atskubėję į įvykio vietą pareigūnai rado susidūrusius lengvuosius automobilius „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 1972 metais gimusi moteris, bei „Audi A3“, kurį vairavo 1975 metais gimusi moteris.

Įvykio vietoje buvo patikrintas vairuotojų blaivumas – abi buvo blaivios.

Išvežė į ligoninę

Eismo įvykio metu nesunkiai sužalota „Audi A3“ keleivė. 2007 metais gimusi mergina apžiūrai išvežta į ligoninę.

Suteiktus pagalbą ir atlikus išsamesnius tyrimus, mergina išleista gydytis ambulatoriškai.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vieno automobilio vairuotoja į sankryžą įvažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui.

Aut. past.

Surašė protokolą

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vieno automobilio vairuotoja į sankryžą įvažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui.

„Audi A3“ vairuotoja teigė, kad važiavo degant žaliam šviesoforo signalui, kuomet į jos automobilio keleivio pusės šoną rėžėsi „Mercedes-Benz“.   

„Mercedes-Benz“ vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. 

Teko tvarkyti

Susidūrusius automobilius iš įvykio vietos išgabeno evakuatorius. 

Policijos komisariato pareigūnai maždaug po valandos kreipėsi į Kėdainių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ir informavo, kad reikia nuvalyti kelio dangą po eismo įvykio.

„Ant važiuojamosios kelio dalies 3 m² plote buvo išsilieję tepalo, duženos bei teršalai surinkti“, – pranešė Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video