Mieste skubama genėti medžius

 Mieste skubama genėti medžius

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai skuba genėti medžius, mat kovo mėnesį medžių genėjimo sezonas baigsis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai skuba genėti medžius, mat kovo mėnesį genėjimo sezonas baigsis. Seniūnijos darbininkai turi ir kitų darbų – atšilimas žiemą jiems leido pradėti ruošti parkus ir kitas viešąsias vietas pavasariui.

Vyksta intensyviai

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė pažymėjo, kad medžių genėjimo darbai intensyviai vykdomi visame mieste.

„Šiuo metu medžių genėjimo darbai vyksta visame mieste. Daugiabučių pirmininkai, kurie kreipėsi dėl medžių genėjimo kiemuose, gavo leidimus.

Vienus medžius buvo leista apgenėti, kitus – pašalinti.

Medžius nugenėti turime paskubėti iki kovo mėnesio, nes tuomet prasidės paukščių perėjimo metas, medžius genėti bus draudžiama“, – kalbėjo seniūno pavaduotoja.

Yra pasikeitimų

Seniūnijos darbininkai turi ir kitų darbų – atšilimas žiemą jiems leido pradėti ruošti parkus ir kitas viešąsias vietas pavasariui./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Seniūnijos vadovė pažymėjo, kad šiuo metu įstatymuose atsirado pakeitimų, kuriuos turėtų žinoti daugiabučių namų gyventojai.

„Jeigu medis yra avarinės būklės – tuomet jam leidimo pašalinti nereikia.

Žmonės kreipiasi į mus. Mes pašalinę avarinės būklės medį kreipiamės į administraciją – į Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrių.

Ten pateikiame duomenis su visa informacija ir procedūra yra užbaigiama.

Žmonės, norintys genėti medžius, turi kreiptis į Kėdainių miesto seniūniją.

Medis šalia daugiabučio namo bus šalinamas arba genimas tik tuo atveju, kai tam pritars daugiau nei pusė gyventojų. Tokia yra naujovė.

Mes turime gauti gyventojų pritarimą, turime vadovautis įstatymu“, – paaiškino S. Mituzaitė Palubinskienė.

Seniūnijos darbininkai turi ir kitų darbų – atšilimas žiemą jiems leido pradėti ruošti parkus ir kitas viešąsias vietas pavasariui.

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė pažymėjo, kad medžių genėjimo darbai intensyviai vykdomi visame mieste.

Aut. past.

„Šiųmetė žiema pakeitė ir nusistovėjusius Kėdainių miesto seniūnijos darbus.

Jei įprastai nukritę medžių labai buvo grėbiami rudenį ir pavasarį, tai šiemet šiam darbui puikiausiai tinka ir žiema.

Štai visai neseniai darbininkai sugrėbė pernykščius lapus ir pavasariui paruošė miesto Gegučių parką, taip pat viešąsias erdves ties Smilgos, Tilto gatvėmis. Dirbame ir kitose miesto vietose“, – informavo seniūno pavaduotoja.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video