Mieste pavogti du dviračiai

 Mieste pavogti du dviračiai

Antradienį popiet pastebėta, kad Kėdainiuose pavogti du to paties namo rūsyje stovėję dviračiai./Nukentėjusiųjų archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Antradienį popiet pastebėta, kad Kėdainiuose pavogti du to paties namo rūsyje stovėję dviračiai. Vagių ieško tiek policija, tiek savininkai. Už suteiktą vertingą informaciją savininkai žada atsilyginti.

Stovėjo patalpoje

Kėdainių rajono policijos komisariate gautas Mačiolių šeimos pareiškimas, kad antradienį, apie 15 valandą, jie pastebėjo, kad iš daugiabučio namo J. Basanavičiaus g. 94 dingo du tos pačios firmos dviračiai – vyriškis ir moteriškas.

Nukentėjusieji patirtą materialinę žalą įvertino 600 eurų.

„Dviračiai stovėjo rūsyje. Ne mūsų rūsyje, bet bendro naudojimo patalpoje, o durys buvo rakinamos. Raktus nuo ten turi dar keli kaimynai, bet iki šiol dviračių niekas neliesdavo.

Tos dienos popietę pastebėjome, kad iš trijų dviračių liko stovėti tik vaikiškas, o mano ir vyro dviračiai dingo.

Mano ir vyro vienodi dviračiai, dukros mažiukas. Mūsų pavogti, o dukros nustumtas visai į kitą pusę prie kitų žmonių sandėliukų“, – „Rinkos aikštei“ įvykio detales papasakojo nukentėjusioji Sandra Mačiolienė.

Vagių ieško tiek policija, tiek savininkai. Už suteiktą vertingą informaciją savininkai žada atsilyginti.

Aut. past.

Sunku pasakyti

Moteris pažymėjo, kad nėra aišku, kada tiksliai įvykdyta vagystė, nes šeimininkai rūsyje dažnai nesilanko.  

„Buvom jame kažkur tarpušventy, dar dviračiai buvo. O dabar jau nebėra. Todėl kreipėmės į policiją, taip pat vagių bandom ieškoti ir savo jėgomis.

Ieškome žmonių, kuriems siūlė pirkti tokius dviračius, kurie kažką matė ar žino. Už naudingą informaciją atsilyginsim. Tikimės, kad kažkas paaiškės, o gal ir atsiras dviračiai“, – vylėsi nukentėjusioji.

Pagrindinės taisyklės

Pareigūnai ragina gyventojus imtis visų įmanomų priemonių dviračiams apsaugoti. Anot policijos, gyventojai turėtų atminti, kad norint išvengti vagystės, nederėtų net trumpam laikui palikti dviračių prie parduotuvių, įstaigų ar kitose viešosiose vietose neprirakintų. 

Verta pagalvoti apie kokybišką užraktą dviračiui apsaugoti. Jeigu tokią ketinate įsigyti, derėtų atkreipti dėmesį, kad grandinė būtų storesnio ir tvirtesnio metalo. 

Nerekomenduojama dviračių palikti daugiabučių laiptinėse, rūsiuose ar kitose bendro naudojimo patalpose.

Būtina gerai apsaugoti sandėliukus, garažus ar pagalbines patalpas, kur yra laikomi vertingi daiktai, tarp jų ir dviračiai, mopedai, motociklai. Dviračių nakčiai kiemuose neturėtų palikti ir nuosavų namų gyventojai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video