Mieste partrenktas vaikas: paskelbta automobilio paieška

 Mieste partrenktas vaikas: paskelbta automobilio paieška

Vaiko artimieji pasakojo, kad vaikas ėjo per pėsčiųjų perėją, esančią tarp savivaldybės pastato ir cerkvės/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt 

Ketvirtadienio rytą pačiame miesto centre partrenktas į mokyklą skubėjęs 14-metis. Penktadienį policijos pareigūnai kreipėsi į žiniasklaidą ir informavo, kad pradėta iš įvykio vietos pasišalinusio automobilio paieška. 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl eismo įvykio. Sausio 12 d. apie 07.40 val., Kėdainiuose, Gedimino g. ir J. Basanavičiaus g. sankryžoje, galimai baltos spalvos automobilis kliudė pėsčiąjį, kuris, pirminiais duomenimis, ėjo per reguliuojamą pėsčiųjų perėją.

Automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

Vaiko artimieji pasakojo, kad vaikas ėjo per pėsčiųjų perėją, esančią tarp savivaldybės pastato ir cerkvės. Jie „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad vaikas ėjo į mokyklą. Žmonės ir patys deda pastangas surasti pasišalinusį automobilį, apie įvykį jie paskelbė socialiniuose tinkluose.

Asmenis, mačiusius eismo įvykį, panašiu metu važiavusius minėtoje vietoje su vaizdo registratoriumi, ar turinčius bet kokios reikšmingos informacijos, prašome susisiekti su Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnais telefonu 8 700 63691.

21 Komentarai

 • Tai kokioxxxxx kabo tosvaizdo kameros?Padėkit dar padėkit(šuda po nosimi)-atsukit kameras ir patis pamatysite,bet greičiausiaikameros-muliažas.

  • As esu durnas, mane i durdoma

  • nieko neduprantu… Juk kameros yra, koks čia juodas jumoras kad iki dabar neranda to, kuris partrene tą vaiką..????Nu nebesiutinkit žmonių.

 • Šioje sankryžoje dažnai įvyksta eismo įvykiai, kamera kabo ant gimnazijos pastato, bet kaip suprantu niekas nieko nemato ir nefilmuoja. Gal būtų laikas viena kartą pakabinti kokybišką kamerą, kuri matytų viską. Kažin kas už tai atsakingi, gal dabar esantys aštrialiežuviai politikai, kurie tik kažką žada????? Manau, kad politikai, kurie ir yra valdžios už tai atsakingi atstovai, turi dirbti žmonėms, tada nereikėtų prašyti pagalbos iš visuomenės. „gal kas matė“?. Tai subjektyvi nuomonė.

  • O matytojai kartais tiek prifantazuoja, kad tiesos nė lašo nebelieka… Kiek matytojų, tiek versijų… O tyrėjai išsirenka jiems palankiausias, kad nereiktų dirbti 🙁

  • pritariu Jums 100 proc. Kiek galima tyčiotis iš žmonių..?Yra bet pakankamai neaprepia. Yra .. Tai kas kad ta kamera yra. Tai gal ji išvis neveikia??

 • Šeimų maršo atstovo su baltu dūmijančiu Šaranu arba BMW darbas. Bijojo kad nupirktą techninę apžiūrą atims, tai pabėgo.

 • Meras žino, kad kameros Kėdainiuose neveikia, bet jam px, reik babulkom čėšint, kad viskas gerai 😀

  • kažin kaip būtų jeigu iš savivaldybės ką partrenktų. Jau po poros valandų kaltas būtų surastas.
   gal dabar subines pajudins ir pasirūpins kad kameros veiktų. Ar reikia laukt dar baisesnio ivykio?

 • Jau rašiau prieš kelias dienas, kad Kėdainiuose absoliučiai nesilaikoma elementarių taisyklių eismo. Ir štai. Tokios tragedijos yra pasibaisetino elgesio logiška išdava. Kad praleistu pėsčiąjį per pereja, yra retenybe. O juk dabar net artejanti privalo praleisti. O labai dažnai ir tyčia pagreitina matydami pėsčiuosius. Nesuvokiamas mentalitetas. Tėvai, kurie gali, lydi pirmokus, antrokus į mokyklas, nes mato, kaip vyksta eismas. Teises gauna protiniai invalidai, kurie net nesuvokia, kuria puse vyksta eismas, kieno pirmumas.

 • Atsakingas už šį darbą matomai administracijos direktorius, Mano nuomonè

  • Šimtai tūkstančių už kameras ir špyga. Žmonės ieškokit. Nu be žodžių. Atsibusk, Tamuli.

   • Tai at Tamulis prašo padėti?Atsokit nuo jo.

   • niekada net mintis nesukirbejo kad tos kameros gali neveikt

 • Eismo taisykles galioja ir pestiesems , paziurekite kaip jie vaiksto , per telefona ir kapisona jie nieko nemato .

  • čia kalba kad kameros neveikia o ne kas kaltas. Jei butu nekaltas-BUTU NEPASIŠALINES

 • Ne paslaptis, kad miesto kameros policininkų būna nukreiptos bausti žmones už diržus arba telefonus vairuojant. Todėl užtikrinti nelaimingų įvykių išaiškinimą nepavyksta. Kameros tiesiog visada nukreiptos kitur. Paklauskit Jonavičiaus ar matytų kaip Vytinė dega, žinau ką jis atsakys 😀

  • čia kalba kad kameros neveikia o ne kas kaltas. Jei butu nekaltas-BUTU NEPASIŠALINES

  • ui ui, jau kai sustabdo be dirzo tai kaip veidai nusvinta… Juk nubaust gales!!! valio valio!!! sitoks darbas- nubausti ta kuris pats uz save atsakingas.
   o va tų kurie vaziuoja ( kazin ar galima pavadint vaziavimu) net nesuprasi ar kelio viduriu, ar kaip per lenktynes… Tų tai tikrai nei mato nei stabdo nei iesko.

 • Dima esi švancas, kodėl nenueini į policiją paklausk kam reikalingos kameros ir kur jos būna nukreiptos? Tu tik apsimeti, kad žurnalistas parašydamas tik faktą. Negi taip pat apsimesi ir tarybos nariu ir toliau darysi taip kaip nijole sako, šįkart būdama po dar vienu nauju pavadinimu 😀 suskaičiuok kiek pavadinimų buvo tada bent

  • Man px 😉 aš tokius pinigus virinu, kad tau net įsivaizduoti būtų sunku 😉

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video