Mieste dažomi nublukę suoliukai

 Mieste dažomi nublukę suoliukai

Kėdainių miesto viešosiose erdvėse pastatyti suoliukai dažomi ne tik pavasarį, bet ir rudenį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto viešosiose erdvėse pastatyti suoliukai dažomi ne tik pavasarį, bet ir rudenį. Dažymo darbus atlieka miesto seniūnijos darbininkai. Artimiausiu metu bus nudažyti visi nublukę ir savo spalvą praradę mieste stovintys suoliukai.

Būkite atsargūs

Tad jei norėsite prisėsti ir pasišildyti saulutėje, būkite atidūs – perdažyti miesto suoleliai turi džiūti dieną ar dvi. Tiesa, darbininkai įspėja norinčius prisėsti ir priklijuoja lapuką, ant kurio užrašo, kad suoliukas ką tik nudažytas.  

„Įprastai gyventojai įpratę, kad suoliukus, turėklus ir kitus smulkios architektūros elementus perdažome pavasarį, tačiau šiemet taip nutiko, kad turime dažų, tad juos ir sunaudosime. Prieš žiemą suoliukai bus nudažyti“, – paaiškino miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Jei norėsite prisėsti ir pasišildyti saulutėje, būkite atidūs – perdažyti miesto suoleliai turi džiūti dieną ar dvi.

Aut. past.

Tenka atnaujinti

Kėdainių mieste suoliukus tenka atnaujinti kasmet. Miesto seniūno A. Krivičiaus teigimu, šiuos darbus atlikti būtina, mat dažai būna nublukę, ne vienas suoliukas būna nukentėjęs ir nuo chuliganų rankų.

„Būna, suoliukus subraižo, išpiešia, išpurvina. Visokių žmonių yra, tad reikalinga nuolatinė priežiūra. Darbo tikrai netrūksta, nes suoliukai kenčia nuolat.

Žinoma, būtų geriau, kad to darbo mums būtų mažiau, bet yra kaip yra.

Žmonės turėtų labiau saugoti visų mūsų turtą, o jei mato, kad jis niokojamas – sudrausminti ar pranešti“, – paaiškino A. Krivičius.

1 Komentaras

  • Ačiū dievui nors ne kaip Vilniui😜

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video