Mieste automobilis susidūrė su dviratininku

 Mieste automobilis susidūrė su dviratininku

Pirminiais duomenimis, automobilis BMW, vairuojamas 47-erių metų moters, suko į dešinę pusę ir ant pėsčiųjų ir dviračių tako susidūrė su 52-ejų metų dviratininku./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienį pagrindinėje Kėdainių miesto gatvėje įvyko eismo įvykis  – lengvasis automobilis susidūrė su dviratininku. Nelaimė įvyko mašinai užvažiavus ant pėsčiųjų ir dviračių tako, sukant į automobilių plovyklą. 

Prireikė medikų pagalbos

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštę“ informavo, kad susidūrimas įvyko apie 9 val. ryto J. Basanavičiaus gatvėje, ties automobilių plovykla.

Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad susidūrus mašinai ir dviratininkui, šis nukrito nuo dviračio.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Nelaimė įvyko mašinai užvažiavus ant pėsčiųjų ir dviračių tako, sukant į automobilių plovyklą. Čia taip važiuoja visi automobiliai.

Aut. past.

Vairuotojai buvo blaivūs

Atvykę pareigūnai ėmė aiškinti eismo įvykio aplinkybes. Pirminiais duomenimis, automobilis BMW, vairuojamas 47-erių metų moters, suko į dešinę pusę ir ant pėsčiųjų ir dviračių tako susidūrė su 52-ejų metų dviratininku.

Abu vairuotojai buvo blaivūs, jie užpildė eismo įvykio deklaraciją. Dėl patirtų sužalojimų dviratininką apžiūrėjo medikai.

Policija prašo atidumo

Kauno apskrities policija informuoja, kad važiuoti dviračiu leidžiama tik dviračių takais, pėsčiųjų ir dviračių takais arba dviračių juostomis, o kur jų nėra, – tam tinkamu (su asfalto arba betono danga) kelkraščiu.

Kai kelyje nėra dviračių tako, pėsčiųjų ir dviračių tako arba dešinėje kelio pusėje nėra dviračių juostos, kelkraščio, taip pat tais atvejais, kai jais važiuoti negalima (duobėti ir panašiai), leidžiama važiuoti šaligatviu arba viena eile važiuojamosios dalies kraštine dešine eismo juosta, kuo arčiau jos dešiniojo krašto.

3 Komentarai

  • Jūs rašykit,kad tiesiai važiavusį dviratininką BMW turėjo praleisti,o nepasakokit kokiomis duobėmis ansai turi minti.

  • Per pėsčiujū perėja galima dvirati tik persivaryti kiton pūsėn o važiuoti su dviračiu per pesčiujū perėja negalyma .

    • ne iš tos operos grybštelėjai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video